صفحه نخست / ورزشی / پیروزی جاپان و ازبکستان در چهارمین روز بازی ها
-

پیروزی جاپان و ازبکستان در چهارمین روز بازی ها

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،تیم ملی جاپان که با چهار عنوان قهرمانی پُر افتخارترین تیم جام ملت‌های آسیا محسوب می‌شود، در نخستین مسابقه دور جدید این رقابت‌ها امروز به مصاف تیم ملی ترکمنستان رفت و با وجود اینکه در نیمه اول شکست خورد، اما در نیمه دوم با نمایش منطقی سه گل متوالی زد و در نهایت به پیروزی ۳ بر ۲ دست پیدا کرد تا در دیداری دشوار صاحب پیروزی شود و جام ملت‌ها را با برد شروع کند.
سامورایی‌ها در دقیقه ۲۷ با شوت تماشایی ارسلان آمانوف دروازه خود را باز شده دیدند و در نیمه اول شکست خوردند، اما با دو گل یویا اوساکو در دقایق ۵۶ و ۶۱ پیش افتادند و سومین گل را در دقیقه ۷۱ توسط ریتسو دوان به ثمر رساندند، اما در دقیقه ۷۹ با پنالتی احمد عطایف یک گل دیگر دریافت کردند ولی در نهایت به برتری ۳ بر ۲ دست پیدا کردند و صاحب سه امتیاز شدند.
 

 در دومین بازی امروز، تیم های ازبکستان و عمان به مصاف هم رفتند که این بازی را ازبکستان با نتیجه دو بر یک پیروز شد و در رده دوم گروه خود و پس از جاپان قرار گرفت.
 

مشاهده مطالب دیگر

-

جاپان با پنالتی مشکوک عمان را شکست داد

تیم ملی عمان در دومین بازی که مقابل جاپان قرار گرفت،و به دنبال حداقل یک امتیاز بود تا  امیدوار به‌ صعود به عنوان تیم سوم از مرحله گروهی باشد.  اما در مسابقه‌ای که داوری کاملا به ضررشان بود، با یک گل از روی نقطه پنالتی شکست خوردند و صفر امتیازی ماندند.  در طرف دیگر شاگردان…