صفحه نخست / ورزشی / پیام تبریک پیروزی رزمی‌کاران جوان مرکز تبیان در نهمین دور مسابقات جوجیتسوی خراسان رضوی
-

پیام تبریک پیروزی رزمی‌کاران جوان مرکز تبیان در نهمین دور مسابقات جوجیتسوی خراسان رضوی

به دنبال پیروزی تیم رزمی‌کاران نوجوانان و جوانان مرکزفعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیام تبریک صادر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در این پیام پیروزی ۲۶ تن از جوانان و نوجوانان رزمی‌کار مرکز تبیان در نهمین دور مسابقات جوجیتسو تبریک گفته شده است.
 
متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اطلاع یافتم جوانان رزمی کار مرکز فعالیتهای فرهنگی اجتماعی تبیان در نهمین دور مسابقات جوجیتسوی خراسان رضوی  شرکت جسته و ۲۶ نفر از این عزیزان حایز مقام قهرمانی و سایر رده های شایسته کسب مدال طلا و غیره شده اند. این پیروزی را به این عزیران، به استاد زحمت کش شان جناب آقای نبی زاده، بقیه مسولین بخش  نوجوانان و جوانان مرکزتبیان آقایان حاج مهدی حبیبی، حسین حبیبی، داوود حیدری و علی حبیبی و خانواده های مکرم نوجوانان و جوانان، تمام مسئولین و کادرهای زحمت کش دفتر مرکز تبیان در مشهد مقدس و مردم عزیز خود تبریک و تهنیت می گویم. امیدوارم خدای متعال به تمام این عزیزان طول عمر، سلامتی و توفیقات بیشتری عنایت بفرماید.
 
والسلام
سیدعیسی حسینی مزاری
۱۳ قوس/آذر ۱۳۹۷  هجری شمسی
برابر با ۲۴ ربیع الاول ۱۴۴۰ هجری قمری

 

مشاهده مطالب دیگر

-

جاپان با پنالتی مشکوک عمان را شکست داد

تیم ملی عمان در دومین بازی که مقابل جاپان قرار گرفت،و به دنبال حداقل یک امتیاز بود تا  امیدوار به‌ صعود به عنوان تیم سوم از مرحله گروهی باشد.  اما در مسابقه‌ای که داوری کاملا به ضررشان بود، با یک گل از روی نقطه پنالتی شکست خوردند و صفر امتیازی ماندند.  در طرف دیگر شاگردان…