صفحه نخست / ورزشی / پاری سن ژرمن بالاخره متوقف شد!
-

پاری سن ژرمن بالاخره متوقف شد!

 

 

به گزارش خبرگزاری آوا،  شاگردان توماس توخل که در هر ۱۴ دیدار قبلی شان در رقابت های این فصل به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب برابر بوردو نتوانستند از دو بار برتری شان محافظت کنند و در نهایت به تساوی رضایت دادند.
 

 در این دیدار ابتدا پاریسی ها با گل دقیقه ۳۴ نیمار پیش افتادند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در ابتدای نیمه دوم، جیمی بریاند دروازه پی اس جی را باز کرد و کار را به تساوی کشید.

 

 اما در دقیقه ۶۶، کیلیان امباپه بار دیگر پاریسی ها را پیش انداخت. این برتری تا دقایق پایانی ادامه داشت و در حالی که به نظر می رسید این تیم به پانزدهمین پیروزی پیاپی اش دست پیدا خواهد کرد، آندرس کرنلیوس در دقیقه ۸۴ بار دیگر حساب کار را مساوی کرد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

 
با این نتیجه، پاریسی ها ۴۳ امتیازی شدند و همچنان با ۱۴ امتیاز برتری نسبت به مون پلیه، تیم دوم جدول، در صدر جدول رقابت ها جای دارند.
منبع: ورزش سه

مشاهده مطالب دیگر

-

جاپان با پنالتی مشکوک عمان را شکست داد

تیم ملی عمان در دومین بازی که مقابل جاپان قرار گرفت،و به دنبال حداقل یک امتیاز بود تا  امیدوار به‌ صعود به عنوان تیم سوم از مرحله گروهی باشد.  اما در مسابقه‌ای که داوری کاملا به ضررشان بود، با یک گل از روی نقطه پنالتی شکست خوردند و صفر امتیازی ماندند.  در طرف دیگر شاگردان…