صفحه نخست / ورزشی / لوکا مودریچ برنده توپ طلا ۲۰۱۸ شد
-

لوکا مودریچ برنده توپ طلا ۲۰۱۸ شد

 

 

 

 

ورزش ۱۱ – بالاخره پس از ساعت‌ها انتظار نشریه فرانس فوتبال به شکلی عجیب لیست برترین‌های سال ۲۰۱۸ را لو داد،تا  نام مرد اول دنیای فوتبال را در سال ۲۰۱۸ معرفی شود و کاپیتان تیم ملی کرواسی و ستاره خط هافبک رئال مادرید، در کنار برج ایفل قرار بگیرد و تصویری تازه را به رخ دنیای کلافه از ابرستارگان بکشد.
 

 
لوکا مودریچ در سال گذشته موفق شده بود با رئال مادرید سومین قهرمانی خود را در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا جشن بگیرد و به عنوان یکی از اصلی‌ترین مهره‌های لوس بلانکوس در فتح این عنوان به حساب بیاید، او همچنین نمایش بی‌نظیری را در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از خود به‌جا گذاشت تا کاپیتان کروات‌ها عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به تیم خود در کمال شگفتی هدیه نماید.

 

 
مودریچ پیش از این عنوان مرد سال فوتبال اروپا و همچنین عنوان مرد سال فوتبال جهان را از سوی فیفا (THE BEST) دریافت کرده بود تا شگفتی خود را در زمینه فتح عناوین فردی در حضور لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بدین شرح آغاز کرده باشد و امشب نیز به آخرین و با اهمیت‌ترین آن دست پیدا کند.
 
هنوز هم بسیاری از مخاطبین فوتبال بر این باورند که این عنوان لایق کریستیانو رونالدو بوده است و مودریچ به دلیل روابط و البته حمایت رئال مادرید توانسته است به این عنوان دست پیدا کند، هرچند که دیدگاه‌های مخالف بسیاری در این زمینه نیز وجود دارد، چرا که به اعتقاد این افراد مودریچ با شایستگی تمام این عنوان را از آن خود کرده است.
 
مراسم سال جاری قطعا با تفاوت‌های بسیاری نسبت به سال گذشته برگزار شد و لو رفته تصویر برترین‌های این مراسم به شدت از اعتبار آن کاست تا رفتار احتمالا تعمدی فرد لو دهنده این لیست، انتقام خود را از دنیای فوتبال بدون مسی و رونالدو بگیرد!

مشاهده مطالب دیگر

-

جاپان با پنالتی مشکوک عمان را شکست داد

تیم ملی عمان در دومین بازی که مقابل جاپان قرار گرفت،و به دنبال حداقل یک امتیاز بود تا  امیدوار به‌ صعود به عنوان تیم سوم از مرحله گروهی باشد.  اما در مسابقه‌ای که داوری کاملا به ضررشان بود، با یک گل از روی نقطه پنالتی شکست خوردند و صفر امتیازی ماندند.  در طرف دیگر شاگردان…