صفحه نخست / ورزشی / شکست تیم ملی کرکت کشور در بازی‌های تست در برابر هند
شکست تیم ملی کرکت کشور در بازی‌های تست در برابر هند

شکست تیم ملی کرکت کشور در بازی‌های تست در برابر هند

شکست تیم ملی کرکت کشور در بازی‌های تست در برابر هند در پایان این دیدار، داوند توانست از تیم ملی کرکت هند با درخشش در بخش توپ‌زنی ازسوی کادر فنی برگزاری این رقابت‌ها، لقب بهترین بازیکن میدان را به‌دست آرد.

تیم ملی کرکت کشور در نخستین دیدار «تست» یا پنج‌روزه‌اش در برابر تیم ملی کرکت هند، تن به شکست داد. ملی‌پوشان کرکت کشور این دیدار را با دوبار توپ‌زنی و ازدست‌دادن تمامی بازیکنانش با تفاوت ۲۶۲دوش، واگذار کردند.

در این دیدار، در نوبت نخست توپ‌زنی را ملی‌پوشان کرکت هند آغاز کرد و با ازدست‌دادن تمام بازیکنانش توانست ۴۷۴دوش را انجام دهند که در بخش توپ‌زنی برای تیم ملی کرکت هند، شیکر دوان و مورمی ویجی خوب درخشیدند و هرکدام توانست ۱۰۷ و ۱۰۵دوش را به‌سود تیم خود انجام دهند.

در مقابل، در بخش توپ‌اندازی برای تیم ملی کرکت کشور، یمین احمدزی خوب درخشید و توانست سه‌بازیکن حریف را از میدان بازی بیرون کند در مقابل، ملی‌پوشان در نوبت نخست توپ‌زنی خود توانست با ازدست‌دادن تمامی بازیکنان، ۱۰۹دوش را انجام دهند که در بخش توپ‌زنی، نبی عیسی‌خیل خوب درخشید و توانست ۲۴دوش را به‌سود تیم خود انجام دهد.

بازی تاریخی کرکت میان افغانستان و هند آغاز شد

در مقابل، در بخش توپ‌اندازی در نوبت نخست برای تیم ملی کرکت هند ایشوین خوب درخشید و توانست چهار بازیکن حریف را از میدان بازی بیرون کند.

بربنیاد قانون «فالو آن»، ملی‌پوشان کشور برای بار دوم توپ‌زنی را آغاز کردند و با دوبار توپ‌زنی نتوانست هدف داده‌شده‌ی ملی‌پوشان کرکت هند را برآورده کنند و بازی را با تفاوت ۲۶۲دوش و یک نوبت توپ‌زنی به ملی‌پوشان کرکت هند واگذار کرد که در بخش دوم توپ‌زنی برای تیم ملی کرکت کشور، حشمت‌الله شاهدی خوب درخشید و توانست ۳۶دوش را به‌سود تیم خود انجام دهد.

مشاهده مطالب دیگر

-

راز بزرگ؛ چرا زیدان راضی به بازگشت به رئال مادرید شد؟

به گزارش خبرگزاری(آوا)،در ابتدا به نظر می رسید شانس چندانی برای بازگشت دوباره زیدان وجود ندارد اما رئیس باشگاه رئال مادرید این بار شرایط متفاوتی را پیش پای وی قرار داده بود.   فلورنتینو پرز چاره ای جز پایان دادن به بحران باشگاه نداشت و بازگشت زیدان بهترین گزینه ممکن بود. سانتیاگو سولاری با بازیکنانی…