صفحه نخست / ورزشی / تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان برای صعود به مصاف قرغیزستان می‌رود
-

تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان برای صعود به مصاف قرغیزستان می‌رود

تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ افغانستان که اولین دیدار خود را در مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا با نتیجه پرگل ۵ بر صفر در برابر ترکمنستان به پیروزی رسانده بود، در دومین دیدار مقابل تیم قدرت‌مند ایران، نتیجه را ۴-۲ واگذار کرد.
 
به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در این دیدار که ظهر امروز برگزار شد، تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران توانست با پیروزی در مقابل افغانستان، راهی مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۹ شود.
 
اما ملی‌پوشان افغانستان هنوز شانس راه‌یابی به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا را دارند.
 
این تیم و در مرحله‌ی پلی‌اف، فردا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به مصاف تیم قرغیزستان می‌رود و در صورت پیروزی، به مرحله‌ نهایی رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا صعود خواهد کرد.

پیش از این، امروز تیم ملی قرغیزستان با نتیجه ۶ بر ۱، تیم ملی تاجیکستان را شکست داد و در محله پی آف رویاروی افغانستان قرار گرفت.
 
بر اساس بازی‌های گذشته شاگردان رزاق ممرک، این تیم از شانس بالایی برای پیروزی در مقابل تیم قرغیزستان برخوردار است.
 
قابل یادآوری است که در تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان، بازیکنان با استعدادی از مهاجرین در جمهوری اسلامی ایران نیز حضور دارند.
 

مشاهده مطالب دیگر

-

پیام تبریک پیروزی رزمی‌کاران جوان مرکز تبیان در نهمین دور مسابقات جوجیتسوی خراسان رضوی

به دنبال پیروزی تیم رزمی‌کاران نوجوانان و جوانان مرکزفعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیام تبریک صادر کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در این پیام پیروزی ۲۶ تن از جوانان و نوجوانان رزمی‌کار مرکز تبیان در نهمین دور مسابقات جوجیتسو تبریک گفته شده است.   متن پیام…