صفحه نخست / ورزشی / آمریت ورزشی بغلان در مسابقات آزاد مقابل پاکستان به برتری رسید
-

آمریت ورزشی بغلان در مسابقات آزاد مقابل پاکستان به برتری رسید

احمد فواد شجاع؛ آمر ورزشی قوماندانی امنیه ولایت بغلان در مسابقات آزاد، حریف پاکستانی‌اش را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)؛ احمدفواد شجاع به نمایندگی از تیم ورزشی وزارت امور داخله کشور در رشته‌ی مسابقات آزاد، با نماینده‌ی تیم ورزشی دولتی کشور پاکستان در پیشاور رقابت کرد که در نهایت حریف خود را شکست داده و مقام اول مسابقات را از آن خود کرد و کپ قهرمانی و کمربند مسابقه را دریافت نمود.

احمدفواد شجاع پیش از این در اکثر مسابقاتی که به نمایندگی از پولیس و نیروهای امنیتی در داخل و خارج از کشور شرکت داشته، نتایج درخشانی کسب کرده‌است.

این نخست بار است که وی در مسابقات آزاد کشور پاکستان اشتراک می‌‌نماید و با وجود اینکه حریفش در وزن ۶۸ و خودش ۶۵ کیلو‌گرام بود،‌ با این حال موفق به شکست دادن رقیبش در این مسابقه گردید.

احمد فواد بیش از شش سال می‌شود که در بخش مسابقات آزاد تمرین می‌کند.

این مسئول ورزشی پولیس بغلان از رهبری پولیس جهت حمایت از وی در مسابقات خارجی و داخلی قدردانی کرده و خواستار همکاری‌های بیشتر آنان در جهت درخشش‌اش در مسابقات آینده شده است. قرار است به زودی مسابقاتی با کشور هندوستان نیز در این کشور برگزار گردد.

مشاهده مطالب دیگر

-

راز بزرگ؛ چرا زیدان راضی به بازگشت به رئال مادرید شد؟

به گزارش خبرگزاری(آوا)،در ابتدا به نظر می رسید شانس چندانی برای بازگشت دوباره زیدان وجود ندارد اما رئیس باشگاه رئال مادرید این بار شرایط متفاوتی را پیش پای وی قرار داده بود.   فلورنتینو پرز چاره ای جز پایان دادن به بحران باشگاه نداشت و بازگشت زیدان بهترین گزینه ممکن بود. سانتیاگو سولاری با بازیکنانی…