صفحه نخست / رویدادها / رویدادهای داخلی / چهار پولیس در حمله مهاجمان در لوگر شدند

چهار پولیس در حمله مهاجمان در لوگر شدند

فرماندهی پولیس ولایت لوگر، تایید کرد که بامداد امروز یک حمله انتحاری در حوزه اول امنیتی در شهر پل علم مرکز این ولایت به وقوع پیوسته است.

به گزارش افغان رادیو، محمد ابدالی فرمانده پولیس ولایت لوگر گفت که یک مهاجم انتحاری سوار بر یک موتر بمب‌گذاری شده، بامداد امروز چهارشنبه (۹ جوزا) خودش را در نزدیکی ساختمان حوزه اول امنیتی منفجر کرد.
آقای ابدالی بیان داشت که در این حمله به شمول آمر حوزه امنیتی اول ۴ پولیس کشته و ۱۲ نفر به شمول ۴ پولیس و ۸ غیر نظامی زخمی شده‌اند.
اما ذبیح الله مجاهد که خود را سخنگوی گروه طالبان معرفی می‌کند گفته است که جنگجویان این گروه صبح امروز بر قطعه واکنش سریع پولیس در پل علم مرکز ولایت لوگر حملات گروهی را آغاز کرده اند.
مجاهد گفته است که به شمول آمرحوزه اول ده‌ها پولیس کشته و زخمی شدند، جنگ هنوز هم بشدت جریان دارد.
درهمین‌حال، شاه‌پور احمدزی، سخن‌گوی پولیس لوگر، شمار مهاجمان را سه‌تن می‌گوید که تنها سه‌پولیس در این حمله جان باختند و هشت غیرنظامی زخم برداشته‌اند.
طالبان مسؤولیت این رویداد را، به دوش گرفته‌اند

مشاهده مطالب دیگر

-

اظهارات نخست وزیر پاکستان پس از نخستین پیروزی تیم کریکت افغانستان در بازی های پنج روزه ”تست مچ“

عمران خان، نخست وزیر پاکستان نخستین پیروزی تیم ملی کریکت افغانستان در بازی های بین المللی پنج روزه ”تست مچ“ را تبریک گفت. پس از پیروزی تیم کریکت افغانستان در برابر آیرلند، صدر اعظم پاکستان با نشر یک اعلامیهٔ در صفحه تویتر خود نخستین پیروزی تیم ملی کریکت افغانستان را تبریک گفت. در پیام تویتری…