صفحه نخست / رویدادها / رویدادهای داخلی / چهار پولیس در حمله مهاجمان در لوگر شدند

چهار پولیس در حمله مهاجمان در لوگر شدند

فرماندهی پولیس ولایت لوگر، تایید کرد که بامداد امروز یک حمله انتحاری در حوزه اول امنیتی در شهر پل علم مرکز این ولایت به وقوع پیوسته است.

به گزارش افغان رادیو، محمد ابدالی فرمانده پولیس ولایت لوگر گفت که یک مهاجم انتحاری سوار بر یک موتر بمب‌گذاری شده، بامداد امروز چهارشنبه (۹ جوزا) خودش را در نزدیکی ساختمان حوزه اول امنیتی منفجر کرد.
آقای ابدالی بیان داشت که در این حمله به شمول آمر حوزه امنیتی اول ۴ پولیس کشته و ۱۲ نفر به شمول ۴ پولیس و ۸ غیر نظامی زخمی شده‌اند.
اما ذبیح الله مجاهد که خود را سخنگوی گروه طالبان معرفی می‌کند گفته است که جنگجویان این گروه صبح امروز بر قطعه واکنش سریع پولیس در پل علم مرکز ولایت لوگر حملات گروهی را آغاز کرده اند.
مجاهد گفته است که به شمول آمرحوزه اول ده‌ها پولیس کشته و زخمی شدند، جنگ هنوز هم بشدت جریان دارد.
درهمین‌حال، شاه‌پور احمدزی، سخن‌گوی پولیس لوگر، شمار مهاجمان را سه‌تن می‌گوید که تنها سه‌پولیس در این حمله جان باختند و هشت غیرنظامی زخم برداشته‌اند.
طالبان مسؤولیت این رویداد را، به دوش گرفته‌اند

مشاهده مطالب دیگر

-

کنایۀ عبدالله به کمیسیون مستقل انتخابات

داکتر عبدالله عبدالله، رییس اجراییه افغانستان که ام‌روز در نشست شورای وزیران سخن می‌زد، از کارکرد کمیسیون انتخابات به شدت انتقاد کرده و کنایه‌یی را نیز درباره به تاخیر افتادن نتایج انتخابات اظهار کرد. انتخابات پارلمانی افغانستان حدود سه ماه قبل از سوی کمیسیون مستقل انتخابات برگزار گردید که خالی از مشکلات نبوده و هنوز…