استقبال وزیر امور خارجه از حمایت ناتو از پروسهٔ صلح افغانستان

محمد حنیف اتمر استفانو پونته کورو 550x295 - استقبال وزیر امور خارجه از حمایت ناتو از پروسهٔ صلح افغانستان

افغان رادیو: محمد حنیف اتمر، وزیر امور خارجۀ کشورمان در دیدار با نمایندۀ ارشد ملکی ناتو از همکاری دوامدار ناتو با افغانستان و حمایت آن سازمان از پروسهٔ صلح  استقبال نمود…

محمد حنیف اتمر، وزیر امور خارجۀ کشور امروز با آقای استفانو پونته کورو، نمایندۀ ارشد ملکی ناتو برای افغانستان، دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه با ابراز سپاس از همکاری دوامدار ناتو با افغانستان و حمایت آن سازمان از پروسهٔ صلح کشور، از تصامیم اتخاذشده در نشست‌های اخیر وزرای خارجه و دفاع سازمان ناتو در مورد افغانستان استقبال نمود و بر ادامهٔ همکاری‌ها و هماهنگی‌های بیشتر میان افغانستان و ناتو تأکید کرد.

هر دو جانب، با اشاره به نشست زود‌هنگام گفتگوهای صلح افغانستان در ترکیه، همکاری‌های دوجانبه و تشریک مساعی میان افغانستان و شرکای منطقه‌یی و بین‌المللی به‌شمول سازمان ناتو را مهم خوانده، بر ادامهٔ مشورت‌ها و تبادل نظر پیرامون موفقیت گفتگوهای صلح، تأکید کردند.

در این ملاقات، آقای کورو از ادامۀ همکاری‌های سازمان ناتو به افغانستان و تداوم حمایت آن سازمان از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در مقابله با سازمان‌های تروریستی به آقای اتمر، اطمینان داد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا