غمشریکی رییس جمهور با شماری از ورثۀ شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی

اشرف غنی 550x295 - غمشریکی رییس جمهور با شماری از ورثۀ شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی

افغان رادیو: رییس جمهوری اسلامی افغانستان به سلسلۀ تماس های تیلفونی با شماری از ورثۀ شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی و سربازان خط اول غمشریکی کرد…

به نقل از ارگ، محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان به سلسلۀ تماس های تیلفونی با ورثۀ شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی و سربازان خط اول، با برادر شهید جگرن عزیز آقا صحبت کرد و ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی، گفت که ما در غم و اندوه هر خانوادۀ شهید خود را شریک میدانیم و دو رتبۀ ترفیع را برای شهید جگرن عزیز آقا منظور می نمایم.

برادر شهید جگرن عزیز آقا از غمشریکی رییس جمهور تشکر کرده، گفت که توجه شما به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور به ما روحیه بیشتر می دهد و ما آمادۀ هر گونه مبارزه با دشمنان وطن استیم و تا آخرین رمق حیات از جمهوریت دفاع خواهیم کرد.

همچنان رییس جمهور با احمد شکیب کوچی برادر شهید محمدزی کوچی آمر پیشین حوزۀ پنجم امنیتی کابل، صحبت تیلفونی کرد و مراتب تسلیت و همدردی خویش را ابراز نموده، گفت که ما به توانایی و تعهد شهید کوچی ارج می گذاریم و ضمن ترفیع رتبۀ جنرالی به آن شهید، به خانوادۀ موصوف نیز توجه صورت می گیرد.

در این تماس تیلفونی احمد شکیب کوچی گفت که برادرم در راه دفاع از نوامیس ملی و عزت وطن، جان خویش را قربان کرد.

رییس جمهور کشور در تماس جداگانۀ تیلفونی با صفی الله خان برادر شهید نورالله خان نظری، مراتب تسلیت خود را به وی ابراز کرد و گفت که ارادۀ ملی شما سربازان و افسران وطن باعث شده که توجه تمام جهان به قوای امنیتی و دفاعی ما بیشتر گردد و جهان از فداکاری و پایمردی تان ستایش نماید.

در مقابل صفی الله خان از غمشریکی و همدردی رییس جمهور تشکر کرده، گفت که با ابراز همدردی و غمشریکی تان، بر قلب های زخمی من و خانواده ام، مرهم گذاشتید.

رییس جمهور در تماس تیلفونی با لیاقت یکتن از بریدملان کندک نهم، لوای سرحدی نمبر یک قول اردوی ۲۰۱ سیلاب، گفت که من همیشه به منسوبین شجاع قوای مسلح افتخار می کنم، شما در همکاری با مردم، دشمن را شکست داده اید.

در مقابل، بریدمل لیاقت از توجه رییس جمهور تشکر کرده، گفت که ما طالبان را شکست میدهیم و با سر و مال از نظام جمهوریت دفاع می کنیم.

همچنان رییس جمهور در یک تماس جداگانه تیلفونی با عبدالملک ساتنمن قطعۀ خاص در ولایت کندز صحبت کرد و ضمن احوال پرسی، گفت که از تلاش ها و از اینکه همیشه در سنگر دفاع از وطن و مردم قرار دارید، تشکر می نمایم.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا