رویدادهای داخلی

یک سارق هنگام سرقت یک موتر بازداشت شد

افغان رادیو، کابل: وزارت امور داخله می‌گوید که حوالی ساعت چهار امروز پنج‌شنبه، نزدهم جدی، فردی که می‌خواست یک عراده موتر نوع سراچه را سرقت کند، از سوی پولیس بازداشت شد.

این وزارت با نشر خبرنامه‌ای از این فرد به اسم «غورزنگ» یاد کرده و گفته که او هنگام سرقت از منطقه قلعه زمان خان شهر کابل از مربوطات حوزه شانزدهم پولیس دستگیر شده است. وزارت امور داخله گفته که فرد نام‌برده با پولیس به درگیری پرداخته و به همین دلیل زخمی شده است.

نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت امور داخله گفت که این قضیه به منظور کشف جوانب و همدستان دیگر این فرد زیر بررسی قرار دارد.

وزارت امور داخله می‌گوید که عملیات پولیس علیه مجرمین در شهر کابل به گونه‌ی جدی جریان دارد. وزارت امور داخله شب گذشته نیز عملیاتی را به هدف بازداشت مجرمان و سارقان در شهر کابل به راه انداخت که در نتیجه ۱۸ تن به ارتکاب جرم‌های گونا گون در شهر کابل بازداشت شدند. در جریان امروز پولیس کابل و همین‌طور وزارت داخله از بازداشت چندین فرد به اتهام‌های گوناگون خبر داده‌اند.

در هفته‌های پسین شهر کابل و باشنده‌گان آن شاهد افزایش جرم‌های جنایی بود که در پی انتقاد شهروندان، وزارت داخله اعلام کرد که عملیاتی را علیه مجرمان در پایتخت به راه می‌اندازد.

وزیر امور داخله به تازه‌گی برای تمامی بخش‌های این وزارت دستور داده که بالای مجرمین رحم نکنند و «همانند تروریستان با آن‌ها برخورد کنند.»

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن