ورزشی

چلسی ۱ – ۲ لیورپول؛ تیم کلوپ توقف ناپذیر است

چلسی 1 - 2 لیورپول؛ تیم کلوپ توقف ناپذیر است

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،  لیورپول اگرچه ابتدا به دو گل دست یافت، اما در اواخر بازی چلسی یکی از گلها را جبران کرده و موقعیت های خوبی برای زدن گل تساوی داشت که به نتیجه نرسید و لیورپول در ششمین بازی متوالی پیروز شد.


 


در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و طرفین مشغول محک زدن یکدیگر بودند، اما لیورپول در دقیقه ۱۴ به یک گل زیبا دست یافت.


 
 


مرسی سایدی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که پاس صلاح با ضربه غیرقابل مهار آرنولد به گوشه دروازه چلسی همراه شد و لیورپول به گل اول رسید.


 


دقایقی بعد چلسی تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ضربه آبراهام در گوشه محوطه و در موقعیتی تک به تک با مهار آدریان همراه شد.


 
 


در دقیقه ۲۷ چلسی به گل تساوی توسط سزار آسپلیکوئتا دست یافت اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد.


 


اما لیورپول در دقیقه ۳۰ به گل دوم هم دست یافت. ارسال تماشایی اندی رابرتسون با ضربه سر تماشایی روبرتو فرمینو همراه شد و گل دوم لیورپول به ثمر رسید.


 
 
 


در اواخر نیمه اول چلسی فرصت بسیار خوبی برای کاهش اختلاف داشت اما ضربه آبراهام روی ارسال آسپلیکوئتا راهی به دروازه نیافت و نیمه نخست با برتری ۰-۲ مرسی سایدی ها به پایان رسید.


 


لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا با ضربه والی و تماشایی فرمینو می توانست به گل برسد، اما واکنش فوق العاده کپا دروازه چلسی را نجات داد.


 


لحظاتی بعد این بار سادیو مانه در مقابل دروازه چلسی صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او نیز راهی به دروازه نیافت.


 


در دقیقه ۵۱ و در مقابل شلوغی دروازه چلسی، مدافعان این تیم در حال زدن گل به خودی بودند اما کپا یک بار دیگر عکس العمل خوبی نشان داد.


 


در دقیقه ۵۹ انگولو کانته از پشت محوطه دروازه لیورپول را هدف قرار داد، اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد جورجی واینالدوم پشت محوطه چلسی صاحب فرصت خوبی داشت اما ضربه او با اختلاف به بیرون رفت.


 


اما در دقیقه ۷۰ چلسی بالاخره به گل رسید. روی پاس آسپلیکوئتا، انگولو کانته پشت محوطه برای خودش موقعیت سازی کرد و در نهایت با یک ضربه فنی موفق شد دروازه لیورپول را باز کند.


 


در دقیقه ۸۶ چلسی تا آستانه گل دوم پیش رفت اما ضربه سر میچی باتشوایی در موقعیتی خوب با اختلاف کمی از کنار دروازه آدریان به بیرون رفت.


 


در دقیقه ۸۹ ارسال آلونسو در موقعیتی بسیار خوب به مونت رسید اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه آدریان به بیرون رفت. در ادامه تلاش چلسی اثری نداشت و لیورپول ۱-۲ موفق به غلبه بر چلسی شد.

دوشنبه ۱ میزان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا