صحت

بورسی که در ۲۰ ثانیه دندان هایتان را پاک می‌کند

هرچند بورس زدن دندان‌ها کار وقت گیری نیست، ولی برخی مردم برای این کار بسیار عجله دارند و یک مسواک برقی جدید به نام انکامپس می تواند در عرض ۲۰ ثانیه دندان های شان را تمیز کند.

به نقل از نیواطلس، بورس های برقی عمدتا بر مبنای لرزش سریع سطح بورس و تماس سریع آن با دندان ها عمل می‌کنند. اما بورس برقی انکامپس دارای یک دسته و یک دهانه دراز به شکل جی است که کاملا با وضعیت قرارگیری دندان ها بر روی لثه ها سازگاری دارد.

از همین رو به محض روشن شدن بورس برقی، دهانه جی شکل آن خود را با ابعاد و شکل قرارگیری دندان ها مطابقت داده و برای پاکسازی آنها اقدام می کند.

موتور این بروس با حرکت های سریع خود یک جریان هوا را مابین بروس و دندان ها ایجاد می‌کند که حرکت آن به بیرون ریخته شدن مواد گیر کرده در لابلای دندان ها کمک می‌کند. دهانه این بورس دندان با استفاده از این موتور هر ثانیه صد بار بالا و پایین رفته و هر ردیف از دندان ها را در ده ثانیه و کل آنها را در بیست ثانیه پاکسازی می کند.

بروس یادشده توسط جرالد بریور امریکایی ساخته شده که قبلا در شرکت هایی همچون Sonicare  و  Clarasonic مشغول به کار بوده است. قرار است این بورس در آینده نزدیک به قیمت ۱۸۹ دالر وارد بازار شود.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا