ورزشی

پی اس جی ۳- ۰ رئال مادرید؛ این تازه نصف پاریس بود!

پی اس جی 3- 0 رئال مادرید؛ این تازه نصف پاریس بود!

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، تیم توماس توخل در شبی که نیمار، کیلیان امباپه و ادینسون کاوانی را در اختیار نداشت، نمایشی به مراتب بهتر از رئال مادرید ارائه داد و با دبل آنخل دی ماریا در نیمه اول و گل دقایق پایانی توماس مونیه موفق شد رئال مادرید ناآماده را مغلوب کند.


 


جریان بازی در دقایق ابتدایی آرام دنبال شد و پاری سن ژرمن کم کم موفق شد بر جریان بازی مسلط شود تا اینکه در دقیقه ۱۴ به گل برسد. روی پاس برنات، دی ماریا موفق شد با تیزهوشی و یک ضربه نوک پا در زاویه ای نه چندان خوب دروازه کورتوا را باز کند.


 
 
 


در دقیقه ۱۶ رئال مادرید تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ضربه زمینی و زیبای ادن هازارد از پشت محوطه با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد.


 


در ادامه رئال مادرید تلاش خود را برای زدن گل تساوی افزایش داد و گرت بیل می توانست با یک ضربه ایستگاهی دروازه پاری سن ژرمن را باز کند، اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت.


 


اما در دقیقه ۳۳ پاری سن ژرمن به گل دوم رسید. روی پاس گایه، دی ماریا این بار با یک ضربه فوق العاده از پشت محوطه موفق به باز کردن دروازه کورتوا شد.


 
 
 


در دقیقه ۳۷ گرت بیل با یک ضربه تماشایی موفق شد دروازه ناواس را باز کند اما گل او از سوی VAR مردود اعلام شد. در لحظات پایانی نیمه اول ضربه گرت بیل از پشت محوطه با اختلاف کمی از کنار دروازه پاری سن ژرمن به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری ۰-۲ میزبان به پایان برسد.


 


در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی آرام دنبال شد و رئال مادرید جانی برای ایجاد خطر روی دروازه حریف نداشت. اما پاری سن ژرمن در دقیقه ۶۰ تا آستانه زدن گل سوم پیش رفت و این اتفاق رخ نداد.


 


ابتدا ارسال عرضی برنات در مقابل ایکاردی توسط کورتوا مهار شد و لحظاتی بعد آنخل دی ماریا در موقعیتی تک به تک بهترین فرصت را برای ثبت هت تریک داشت، اما ضربه چیپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.


 


در دقیقه ۶۴ پاری سن ژرمن دوباره صاحب فرصت بسیار خوبی برای گلزنی شد اما ضربه سارابیا روی پاس دی ماریا با حداقل اختلاف به بیرون رفت.


 


در دقیقه ۷۵ رئال مادرید این بار توسط کریم بنزما به گل رسید اما باز هم گل دیگر کهکشانی ها این بار به دلیل آفساید مردود اعلام شد.


 


سه دقیقه بعد کریم بنزما تا آستانه کم کردن اختلاف پیش رفت اما ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه ناواس به بیرون رفت.


 
 


اما در ثانیه های پایانی و روی همکاری توماس مونیه و برنات در محوطه و در بین غفلت مدافعان حریف، مونیه موفق شد به راحتی دروازه خالی رئال را باز کند تا پاری سن ژرمن با برتری قاطع ۰-۳ رئال مادرید را مغلوب کند.

منبع:ورزش۳

پنجشنبه ۲۸ سنبله ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا