ورزشی

پیروزی رئال زیدان مقابل لوانته

رئال مادرید در حالی که یک نیمه را با سه گل برتری به رختکن رفته بود، در نیمه دوم دو گل دریافت کرد و به زحمت توانست سه امتیاز خانگی را از آن خود کند.

پیروزی رئال زیدان مقابل لوانتهرئال مادرید که از سه بازی قبلی خود در لالیگا یک برد و دو تساوی کسب کرده بود امروز میزبانی از لوانته ای را برعهده داشت که شش امتیازی بود و با انگیزه کسب یک تساوی به برنابئو امده بود. زیدان برای این بازی ترجیح داد تا ادن هازارد که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود را روی نیمکت بنشاند و از وینیسیوس و لوکاس در کنار بنزما استفاده کند.


 


 
 


 


بازی در میان باران و باد شدید با میدان داری رئال شروع شد و میزبان خیلی زود در دقیقه دوم می توانست به گل برسد اما شوت زمینی کریم بنزما از بیرون محوطه جریمه را دروازه بان لوانته با شیرجه ای خوب مهار کرد.


چهار دقیقه بعد روی یک سانتر تند و تیز ضربه سر بورخا مایورال با دخالت دیگر مهاجم لوانته می رفت تبدیل به گل شود اما از خوش شانسی رئال توپ با اختلافی اندک از کنار تیر عمودی راهی اوت شد.


دو دقیقه بعد بنزما روی پاس عالی لوکاس در مصاف تک به تک با گلر لوانته نتوانست او را دریبل بزند و بخت خوبی برای رئال از دست رفت.


دقیقه ۱۶ بازی تونی کروس با شوت محکم خود از درون محوطه جریمه خطرساز شد ولی ضربه او پس از برخورد به مدافع راهی کرنر شد.


 


 
 


 


۴ دقیقه بعد کریم بنزما با یک شوت شانس خود برای گلزنی را امتحان کرد ولی گلر توپ را به کرنر فرستاد. سنگربان لوانته بهترین بازیکن این تیم بود. دو دقیقه بعد شوت لوکاس پس از برخورد با پای مدافع و سپس تیر دروازه راهی کرنر شد.


سرانجام رئال مزد برتری خود را دقیقه ۲۴ گرفت و به گل رسید. سانتر با پای چپ دنی کارواخال را کریم بنزما با ضربه سری تماشایی وارد دروازه کرد تا رئال ۱-۰ پیش بیفتد.


 


 
 
 


شش دقیقه بعد کریم دبل کرد و رئال را به دومین گل رساند. این بار او با پاس دقیق خامس و از درون محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ فنی و دقیق توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا برتری رئال پررنگ تر شود.


این پایان کار رئال در نیمه اول نبود و دقیقه ۴۱ نوبت به کاسیمیرو رسید تا گلزنی کند. لوکاس با پاس خود وینیسیوس را در سمت راست صاحب توپکرد و پاس عرضی او در دهانه دروازه به کاسیمیرو رسید و او هم با یک بغل پا دروازه را باز کرد تا رئال ۳-۰ پیش بیفتد. در نهایت نیمه اول با برتری ۳-۰ رئال تمام شد.


 


 

Image


 
 


 


نیمه دوم با برتری رئال شروع شد و این تیم به دنبال زدن گل های بیشتر بود اما میهمان خیلی زود و دقیقه ۴۸ به گل رسید. بورخا مایورال روی اشتباه مدافعان رئال در آفساید گیری و با یک بغل پا توانست دروازه تیم سابق خود را باز کند.


 


رئال که این گل را باور نداشت سرا پا حمله شد و دقیقه ۵۶ می توانست به گل چهارم دست یابد اما ضربه کات دار کریم بنزما به تیر برخورد کرد و وینیسیوس هم روی ریباند نتوانست کار را تمام کند.


 


 
 


 


دقیقه ۶۰ بازی ادن هازارد به جای کاسیمیرو وارد زمین شد تا اولین بازی رسمی خود با پیراهن رئال را تجربه کند. راموس هم جای خود را به میلیتائو داد تا مدافع برزیلی هم برای اولین بار به صورت رسمی برای رئال به میدان برود. هازارد بلافاصله پس از ورود به زمین موقعیت گلزنی داشت اما شوت او را گلر راهی کرنر کرد.


 


رئال دقیقه ۶۲ توسط وینیسیوس به گل رسید اما داور آفساید خامس را اعلام کرد و با تایید وی ای آر این گل مردود شد. دقیقه ۷۰ روی پاس عمقی عالی خامس وینیسیوس با گلر لوانته تک به تک شد ولی ضربه او راهی کرنر شد.


 


 
 


 


دقیقه ۷۵ دروازه رئال بر خلاف روند بازی باز شد. روی یک ضربه کرنر و ارسال دقیق به تیر دوم ملرو توانست با ضربه سر از چند متری دروازه را باز کند. کورتوا می توانست روی این صحنه بهتر عمل کند.


 


 
 


 


دقیقه ۸۵ ضربه نرم و فنی خامس از بیرون محوطه جریمه با اختلاف کم از کنار دروازه راهی اوت شد تا اضطراب همچنان بر رئال حاکم باشد.


دقیقه ۹۲ بازی می رفت روی یک غافلگیری درواه رئال باز شود ولی ضربه سر بازیکن لوانته را کورتوا روی خط برگشت داد. در نهایت این بازی با برتری ۳-۲ رئال به اتمام رسید و کهکشانی ها هشت امتیازی شدند.

منبع: ورزش سه

شنبه ۲۳ سنبله ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷

کد مطلب: ۱۹۱۵۵۶

کپی متن خبر در کلیپ برد انجام شد

نام شما

آدرس ايميل شما

نظر شما *

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا