ورزشی

نائب قهرمانی تیم کیک بوکسینگ افغانستان با ۵ مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات بین‌المللی اردبیل ایران

نائب قهرمانی تیم کیک بوکسینگ افغانستان با 5 مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات بین‌المللی اردبیل ایران

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، این مسابقات به تاریخ ۱۶ و ۱۷ ماه جوزا در سالن ۶ هزار نفری رضازاده اردبیل ایران برگزار شد و بعد از تیم ایران، قهرمان مسابقات بین‌المللی نیوفوول کنتاکت و کیک بوکسینگ، تیم‌های افغانستان و آذربایجان در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.


 


این مسابقات در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و با حضور ۶ کشور برگزار شد و علاوه بر بر تیم‌های ایران و افغانستان، تیم‌های پاکستان، جمهوری آذربایجان، جاپان و مغولستان رقابت نفس‌گیری را در رده‌های سنی اعلام شده برگزار کردند.


 


این در حالی است که تیم نیوفول کنتاکت و کیک بوکسینگ مهاجرین افغانستانی با هماهنگی فدراسیون ملی کیک بوکسینگ کشور، به نیابت از تیم ملی افغانستان در مسابقات اردبیل حضور داشت.


 


سرپرستی این تیم ۵ نفری به عهده استاد خداداد جعفری و مربی‌گری آقای حمید کاظمی بود که توانستند در رقابت با کشورهای دیگر خوش بدرخشند و مدال‌های خوش رنگی از این دوره مسابقات بین‌المللی نیوفول کنتاکت و کیک بوکسینگ کسب نمایند.


 

اسامی این افتخارآفرینان به شرح زیر میباشد:

در رده سنی بزرگسالان؛


۱- مهدی جعفری در وزن ۶۵ کیلوگرم/ مدال طلا 


۲- محمد حسن ابراهیمی در وزن ۶۰ کیلوگرم/ مدال طلا


۳- سید علی سینا کاظمی در وزن  ۶۰ کیلوگرم/ مدال نقره


۴- قاسم علی‌زاده در وزن ۵۷ کیلوگرم/ مدال برنز

در رده نونهالان؛


۵- محمدصادق جعفری در وزن ۳۵ کیلوگرم/ مدال نقره


 


این در حالی است که در ماه حمل گذشته، تیم ملی کیک بوکسینگ افغانستان به شمول یک بازیکن مهاجر در ایران، ۱۱ مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ آسیا در بیروت، پایتخت لبنان به دست آورده بود.


 


در ماه حوت سال گذشته نیز تیم ملی کیک بوکسینگ WKU افغانستان متشکل از ورزشکاران مهاجر، با به دست آوردن ۳ کمربند طلایی، ۷ مدال طلا و ۱ مدال نقره، مقام دوم تیمی را در سومین دوره مسابقات بین‌المللی «سوپر ساباکی» اوراسیا با حضور ۱۲ کشور در ایران به دست آورده بود.


 

دوشنبه ۲۰ جوزا ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن