ورزشی

ایستگاه پایانی فوتسال مهاجرین قم جام رمضان ۹۸؛ اتحاد نوین به مقام قهرمانی رسید

مسابقات رده‌بندی و پایانی و همچنین مراسم اختتامیه فوتسال جام رمضان ۹۸ مهاجرین افغانستانی قم، همزمان با عید سعید فطر با حضور پرشور تماشاچیان در سالن ورزشی هلال‌احمر این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)؛ این دوره از مسابقات در طول شب‌های ماه مبارک رمضان با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه ۴ تیمی برگزار گردید.

در دور اول مسابقات حذفی، چهار تیم نگین، اتحاد نوین، ثامن و پروانه توانستند با عبور از سد حریفان خود به مرحله نیمه‌‌نهایی صعود کنند.

در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام رمضان ۹۸، دو تیم مدعی و با اخلاق نگین و اتحاد نوین توانستند به فینال مسابقات راه یابند. همچنین تیم‌های پروانه و ثامن، برگزارکننده‌ی دیدار رد‌ه‌بندی بودند.

در دیدار رده‌بندهی، تیم پروانه توانست با نتیجه ۴ بر ۲ از سد تیم ثامن عبور کند و بدین‌ترتیب به مقام سوم مسابقات رسید.

در دیدار پایانی، در حضور انبوه تماشاچیان، تیم‌های اتحاد نوین و نگین به مصاف هم رفتند که نهایتا در دیداری مهیج و نفس‌گیر، تیم اتحاد نوین توانست با نتیجه ۲ بر ۱ از سد تیم نگین گذشته و به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان ۹۸ مهاجرین استان قم دست پیدا کند.

آقای گل این دوره از مسابقات، آقای سیدمحمدتقی حسینی از تیم پروانه با ۷ گل زده انتخاب شد. همچنین کاپ اخلاق مسابقات فوتسال جام رمضان ۹۸ به تیم شهید کاظمی رسید.

شایان ذکر است که در پایان مسابقات، تیم‌ها و افراد برتر جوایز خود را از دست شخصیت‌های مهاجر، مسئولان اداره اتباع و مهاجرین خارجی استان قم و پیشکسوتان فوتسال و فوتبال مهاجرین دریافت کردند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا