ورزشی

مشکلات فدراسیون فوتبال کشور در آینده نزدیک حل خواهد شد

مشکلات فدراسیون فوتبال کشور در آینده نزدیک حل خواهد شد

سرپرست فدراسیون فوتبال درجلسه کمیته های فدراسیون فوتبال که درکابل برگزارش شده بود از حل مشکلات این فدراسیون درآینده نزدیک خبر داد.


 به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) “محمد یوسف کارگر” سرپرست فدراسیون فوتبال افغانستان، به اعضای کمیته های فدراسیون فوتبال وعده سپرده است که به زود ترین فرصت مشکلاتی که در فدراسیون فوتبال وجود دارد حل خواهدکرد.


 


آقای کارگر با بیان اینکه فوتبال کشور باردیگر به همکاری و حمایت مردم و ملت افغانستان جان تازه خواهد گرفت وعده سپرد که ما تلاش می کنم دستاورد های گذشته حفظ شود و سعی خواهم کرد تا تیم های ملی فوتبال کشور در میادین ملی و بین المللی بهتر بدرخشند.


 


پس از آن که رسانه‌ها از سوء استفاده جنسی از اعضای تیم ملی فوتبال زنان افغانستان گزارش دادند، دولت افغانستان با شروع تحقیقات اش وظیفه رئیس و چند عضو این فدراسیون را به تعلیق درآورده و آنها را ممنوع الخروج اعلام کرد.


 


همزمان با این اقدامات حکومت وحدت ملی تمامی کارهای فدراسیون فوتبال افغانستان نیز به حالت تعلیق درآمده و این فدراسیون با مشکلات زیادی رو به رو شد.


 


اما فدراسیون فوتبال افغانستان اتهامات مطرح شده در زمینه “سوء استفاده جنسی، بدرفتاری و خشونت” از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان افغانستان را رد کرده و دلیل آن را “نارضایتی شماری از بازیکنان پیشین” خوانده که “به اردوی تیم ملی فوتبال زنان دعوت نشده‌اند.”


 


اتهامات استفاده جنسی از سوی شماری از بازیکنان سابق و سرمربی سابق آمریکایی تیم ملی فوتبال زنان افغانستان مطرح شده بود.


 


قابل یاد آوریست که بیش چهار ماه از این قضیه می‌گذرد اما تاکنون تاکنون حل نشده باقی مانده درحالیکه دادستانی کل برای تحقیق این قضیه تعداد از افراد را به اروپا فرستاده بود.

پنجشنبه ۲ جوزا ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا