ورزشی

ما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ویزای امریکا برای یاسین قادری نداریم

مسئولان فدراسیون پرورش اندام کشور می‌گویند که این فدراسیون هیچ نوع مسئولیتی در قبال آقای قادری در مورد عدم اجرای ویزای آمریکا ندارد.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)؛ امروز دوشنبه (۳۰ ثور) نشست خبری در رابطه با اجرا نشدن ویزای یاسین قادری قهرمان ملی پرورش اندام کشور به امریکا با حضور رئیس فدراسیون پرورش اندام و اعضای رهبری فدراسیون در کابل برگزار گردید.

در این نشست هوتک رئیس فدراسیون پرورش اندام گفت: فدراسیون پرورش اندام هیچ نوع مسؤلیتی در قبال آقای قادری در مورد عدم اجرای ویزا آمریکا ندارد. وی تاکید کرد که آقای قادری در رابطه با این سفر، فدراسیون را در جریان قرار نداده و از آدرس برگزارکننده‌های مسابقات هم دعوت‌نامه‌ای عنوانی فدراسیون پرورش اندام مواصلت نکرده است.

آقای هوتک می‌گوید؛ قهرمانی یاسین قادری به خاطر حمایت و همکاری فدراسیون و ریاست تربیت بدنی بوده است. وی توانست با همکاری فدراسیون در سال ۲۰۱۷ از مسابقات منگولیا مقام قهرمانی را بگیرد.

وی افزود این مسابقات از طرف فدراسیون جهانی پرورش اندام که فدراسیون پرورش اندام کشور ما نیز عضویت آن را دارد، راه‌اندازی نشده و هیچ نوع ارتباطی مبنی بر این مسابقات و یا دعوت‌نامه‌ای عنوانی فدراسیون نرسیده است. 

به گفته‌ی وی این سفر یک بزنس (تجارت) بوده که آقای قادری می‌خواست از این طریق پول و شهرت به دست بیاورد.

این در حالی است که در چند روز گذشته رسانه‌های اجتماعی، تصویری و صوتی در مورد عدم اجرای ویزای امریکا به یاسین قادری واکنش نشان داده و آقای قادری نهادهای ورزشی را مسئول آن دانسته و تقاضای پاسپورت خدمت نموده است.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا