ورزشی

قهرمانی زود هنگام یوونتوس در سری آ

یوونتوس با برتری ۱-۲ مقابل فیورنتینا قهرمان سری آ شد.

قهرمانی زود هنگام یوونتوس در سری آیوونتوس که چند روز قبل ناباورانه از لیگ قهرمانان حذف شده بود، دیشب دو بار دیرک دروازه اش برابر فیورنتینا به لرزه درآمد اما در نهایت موفق شد ۱-۲ بنفش ها را مغلوب کرده و برای هشتمین سال متوالی سری آ را فتح کند.


 


، بازی با برتری فیورنتینا آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵ به گل رسید. با دفع شزنی توپ در مقابل دروازه به میلینکوویچ رسید و او با ضربه ای دقیق دروازه یوونتوس را باز کرد.


 
 


دقایقی بعد فیورنتینا روی حرکت کیه زا می توانست به گل دوم برسد اما ضربه میرالس با اختلاف کمی از بالای دروازه یوونتوس به بیرون رفت.


 


در دقیقه ۲۰ فدریکو برناردسکی از سمت چپ محوطه اقدام به ضربه زدن کرد اما شوت او با کمترین اختلاف از بالای دیرک راهی بیرون شد.


 


در دقیقه ۳۱ این بار میرالیم پیانیچ شانس خود را برای باز کردن دروازه فیورنتینا امتحان کرد اما ضربه او توسط لافونت مهار شد. یک دقیقه بعد کیه زا تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما شزنی با عکس العمل تماشایی دروازه تیمش را نجات داد.


 


در دقیقه ۳۵ فیورنتینا صاحب بهترین بخت برای زدن گل دوم شد اما ضربه زیبای کیه زا به دیرک عمودی دروازه یوونتوس خورد و دو دقیقه بیانکونری به گل تساوی رسید.


 
 


ارسال عرضی میرالیم پیانیچ با ضربه تمام کننده الکس ساندرو همراه بود تا یوونتوس که تحت فشار بود به گل تساوی دست یابد.


 


در اواخر نیمه اول فیورنتینا فاصله ای تا گل دوم داشت اما یک بار دیگر ضربه کیه زا به دیرک دروازه خورد تا یوونتوس با خوش شانسی و تساوی ۱-۱ راهی رختکن شود.


 


در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال پیانیچ، یوونتوس می توانست به گل دوم برسد اما ضربه سر امره جان به بیرون رفت.


 


اما در دقیقه ۵۳ یووه به گل دوم هم رسید. ارسال رونالدو به گل به خودی پزلا همراه شد تا یوونتوس بالاخره از حریف خود پیش بیافتد


 
 
 


در دقیقه ۵۹ و روی ارسال زمینی کیه زا، سیمئونه در دهانه دروازه می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما مهاجم آرجنتاینی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.


 


لحظاتی بعد فیورنتینا باز هم صاحب فرصت شد و این بار خود انریکو کیه زا اقدام به ضربه زدن کرد اما شزنی موفق شد ضربه او را مهار کند.


 


دقایقی بعد و روی ریباند ضربه رونالدو، پیانیچ با ضربه ای تماشایی دروازه فیورنتینا را تهدید کرد که لافونت موفق شد توپ را مهار کند.


 


در اواخر بازی فیورنتینا تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما شزنی واکنش بسیار خوبی روی ضربه دابو نشان داد تا در نهایت یوونتوس ۱-۲ فیورنتینا را مغلوب کند.


 

يکشنبه ۱ ثور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱

کد مطلب: ۱۸۳۷۲۶

کپی متن خبر در کلیپ برد انجام شد

نام شما

آدرس ايميل شما

نظر شما *

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا