ورزشی

پیروزی پرگل اینتر در خانه فروزینونه

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) شاگردان لوچانو اسپالتی که با لغزش در دیدار قبلی مقابل آتالانتا، خطر از دست دادن رتبه سوم را حس کرده بودند، در دیدار شب گذشته توانستند به یک پیروزی پرگل برسند و فاصله با میلان، نزدیک ترین تعقیب کننده شان را به ۵ امتیاز افزایش بدهند.

اینتری ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه میزبان ایجاد کنند. درادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان فروزینونه پیش کشیدند اما سرانجام این اینتر بود که در دقیقه ۱۹ به گل رسید. روی ارسال دقیق دانیله دی آمبروسیو بود که راجا ناینگولان با یک ضربه سر تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

تیم میزبان می توانست خیلی زود به گل تساوی برسد اما ضربه بِگِتو را هاندانوویچ به خوبی مهار کرد.

در ادامه بار دیگر بازیکنان اینتر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و پس از چند حمله نصفه و نیمه، در دقیقه ۳۵ صاحب یک ضربه پنالتی شدند. خطای چیبسا روی اشکرینیار باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. ایوان پریشیچ پشت ضربه ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه بان، گل دوم را به ثمر رساند.

حملات اینتر در دقایق پایانی نیمه اول هم ادامه داشت و چیزی نمانده بود که ضربه پای چپ پولیتانو، به گل سوم منجر شود اما واکنش خوب اسپورتیه‌لو، باعث شد تا این بار دروازه فروزینونه بسته بماند.

در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۲-۰ اینتر به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، نمایش بهتری نسبت به نیمه اول ارائه می داد. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۶۱، فروزینونه توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. روی پاس چیوفانی بود که کاساتا با یک ضربه نه چندان محکم، توپ را به گوشه دروازه اینتر فرستاد و تلاش سمیر هاندانوویچ هم ثمری نداشت.

تیم میزبان که با این گل به بازگشت امیدوار شد، به حملاتش ادامه داد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۶۹، کار را به تساوی بکشد اما ضربه چیوفانی به شکل خطرناکی از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت.

بازیکنان اینتر که خطر از دست رفتن پیروزی را حس کرده بودند، در دقایق پایانی پیش کشیدند و چند بار تا آستانه زدن گل سوم پیش رفتند تا اینکه سرانجام در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، توانستند به گل برسند. روی یک حمله سریع بود که ایکاردی در محوطه جریمه وسینو را صاحب توپ کرد و او با یک ضربه مطمئن، حساب کار را ۳-۱ کرد. بازی لحظاتی بعد با همین نتیجه به پایان رسید.


 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا