ورزشی

شکست تحقیرآمیز پاری سن ژرمن در خانه لیلبه گزارش “ورزش سه”، شاگردان توماس توخل که با فاصله ۲۰ امتیازی با لیل، در صدر جدول قرار داشتند، با خیالی آسوده پای به این دیدار گذاشتند اما با شکستی سنگین زمین را ترک کردند.

۷ دقیقه از بازی سپری شده بود که روی یک ارسال به محوطه جریمه پاری سن ژرمن، مونیه به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. اما این نتیجه تنها ۴ دقیقه پایدار بود و روی حرکت فوق العاده کیلیان امباپه و ارسال او، خوان برنات توانست گل تساوی را برای پاریسی ها به ثمر برساند.

در دقیقه ۳۶، خطای خوان برنات روی په په، یک کارت قرمز برای بازیکن پی اس جی به همراه داشت و به این ترتیب این تیم ۱۰ نفره شد. با این وجود، نتیجه ۱-۱  تا پایان این نیمه پا برجا بود و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

اما با آغاز نیمه دوم، تیم میزبان ابتکار عمل را در دست گرفت و ۴ بار دیگر دروازه پی اس جی را باز کرد. ابتدا در دقیقه ۵۱، روی یک ضدحمله سریع و هماهنگ، په په با آلفونس آرئولا تک به تک شد و با یک ضربه بی نقص، کار را تمام کرد.

برتری تیم میزبان در دقیقه ۶۵ به گل سوم منجر شد. روی یک همکاری خوب، پاس ایکونه، بامبا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک شوتی دقیق، حساب کار را ۳-۱ کرد.

شش دقیقه بعد لیل به گل چهارم رسید. این بار روی یک ضربه آزاد، ارسال په په را گابریل با ضربه سر تبدیل به گل کرد. اما این هم پایان کار نبود و در دقیقه ۸۴، روی یک ضربه کرنر باز هم از په په، این بار ژوزه فونته، مدافع پرتغالی، با ضربه سر گل پنجم را برای لیل به ثمر رساند. در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا سنگین ترین شکست پاری سن ژرمن در فصول اخیر رقم بخورد. هرچند این تیم با ۱۷ امتیاز برتری در فاصله ۷ هفته تا پایان فصل و با یک بازی کمتر از لیل، تقریبا از قهرمانی اش مطمئن است.


 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا