ورزشی

درخواست بازی فوتبال خیریه میان تیم‌های ملی افغانستان و ایران؛ ایران تا پایان این هفته پاسخ می‌دهد

به گزارش خبرگزاری افغان رادیو، روز گذشته، فیروز مشعوف، خبرنگار ورزشی کشور اعلام کرد که درخواست انوش دستگير، سرمربي تيم ملي فوتبال افغانستان براي برگزاري ديدار دوستانه با تيم ملي فوتبال ايران، روز یک‌شنبه(۱۸ حمل) توسط مصطفي مهرزاد، سرپرست تيم ملي ایران به بخش بين‌الملل فدراسيون فوتبال این کشور فرستاده شده كه ظاهرا با استقبال دبيركل این فدراسيون روبه‌رو شده است.
 
بر اساس این درخواست، فدراسيون فوتبال افغانستان پيشنهاد داده عوايد به دست آمده از فروش تكت اين مسابقه كه در ورزشگاه بزرگ آزادي تهران برگزار خواهد شد، براي سيل‌زدگان شهرهاي مختلف ايران صرف شود.
 
حال یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اعلام کرده: نامه درخواست فدراسیون فوتبال افغانستان امروز دوشنبه(۱۹ حمل) توسط کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال ایران دریافت و تحویل کمیته فنی تیم‌های ملی این کشور شده تا موافقت یا مخالفت با آن را اعلام کنند.
 
وی افزوده: جواب قطعی این درخواست پس از بررسی کمیته‌های زیربط از سوی فدراسیون فوتبال ایران تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.
 
به گزارش فارس، قرار است در صورت پاسخ مثبت فدراسیون فوتبال ایران به این درخواست، ۲ تیم در اواسط ماه جون ۲۰۱۹(دو ماه بعد) به میزبانی تهران به مصاف یکدیگر بروند.
 
این در حالی است که دیدارهای گذشته تیم ملی فوتبال افغانستان با کشورهای مختلف به میزبانی تهران با حضور گسترده مهاجرین افغانستانی در استادیوم آزادی همراه بود؛ به گونه‌ای که این استادیوم مملو از تماشاگر مهاجر شده بود. در صورت موافقت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با این درخواست، بار دیگر استادیوم آزادی سرشار از حضور مهاجرین خواهد شد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا