ورزشی

اولین جشنواره بازی‌های محلی در ولسوالی شبر برگزار شد

در ادامه اولین جشنواره گل زردآلو؛ اولین جشنواره بازی های ورزشی محلی امروز یکشنبه در ولسوالی شبر ولایت بامیان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری افغان رادیو، در مراسم آغاز اولین جشنواره ورزش های زمستانی سخنرانان بر رشد بازی های محلی، معارف و زراعت این ولایت تاکید کرده و از مردم این ولسوالی خواستند تا در خصوص رشد معارف تلاش نمایند.

محمد آصف مبلغ معاون والی بامیان  اداره محلی این ولایت را متعهد به حمایت از مردم در  عرصه‌های مختلف دانسته و خواهان تقویت همکاری ملت و دولت در راستای تطبیق برنامه‌ها و پروژه‌های انکشافی و خدماتی در این ولسوالی شد.

با این حال محمد عظیم فرید ولسوال شبر، هدف از راه‌اندازی جشنواره بازی‌ها و ورزش‌های محلی در ولسوالی شبر را حمایت از استعدادهای هنری و ورزشی در این ولسوالی عنوان کرده است.

 وی ضمن استعدادیابی ظرفیت‌های هنری و ورزشی بر تقویت و گسترش وحدت، همدلی و برادری بین باشندگان این ولسوالی، از این طریق، تأکید کرد.

مولوی عید محمد یکی از عالمان دینی نیز برگزاری چنین برنامه ها را در وحدت شیعه و سنی و اقوام مختلف ساکن در این ولسوالی مهم دانسته و به وحدت میان  اقوام ساکن در این ولسوالی تأکید کرد.

 در ادامه جشنواره گل زردآلو که حدود سه روز قبل در ولسوالی کهمرد ولایت بامیان راه اندازی شده بود، این نخستین بار است که جشنواره ورزش های محلی در  ولسوالی شبر ولایت بامیان برگزار میشود.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا