ورزشی

تکذیب ادعای پیوستن گریزمان به بارسا

به گزارش خبرگزاریافغان رادیو،در روزهای گذشته رسانه‌های مختلف اسپانیایی و به خصوص موندو دپورتیوو با ارائه گزارش‌هایی مدعی شدند که باشگاه بارسلونا به دنبال جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید است. گریزمان ۲۸ساله تابستان گذشته فرصت ملحق شدن به بارسلونا را رد کرد تا در اتلتیکو بماند اما در فصل جاری از حضور در اتلتیکو ناراضی به نظر می‌رسد و همین باعث شده بازار شایعات درباره انتقال او به بارسلونا دوباره داغ شود.
 

 
منابع نزدیک به گریزمان به رسانه‌ها گفته بودند که اتلتیکو مادرید قصد دارد دستمزد او را کاهش دهد و حتی این احتمال وجود داشته که گریزمان پیش از دیدار هفته گذشته اتلتیکو مقابل یوونتوس که با شکست تیم مادریدی به پایان رسید، باشگاه اتلتیکومادرید را ترک کند.
 
اما ESPN به نقل از منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا، شایعات مطرح شده درباره تمایل بارسا به جذب گریزمان را رد کرد. به گفته این منابع، گریزمان مهاجمی نیست که بارسلونا در حال حاضر به آن احتیاج دارد.
 

 
بارسا این روزها به شدت به دنبال پیدا کردن جایگزینی برای لوئیس سوارز می‌گردد و مایل است برای پر کردن جای خالی او گزینه‌های جوانتر را مد نظر قرار دهد. به گفته این منابع، گزینه‌های مد نظر بارسا که جدی‌تر از سایرین به نظر می‌رسند، لوکا یوویچ، از آینتراخت فرانکفورت و ماکسی گومز از سلتاویگو هستند، و نه آنطور که موندو دپورتیوو گزارش داده بود، آنتوان گریزمان.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا