ورزشی

اختتامیه مسابقات فوتسال برتر مهاجرین غرب تهران با سه قهرمان

پنجمین دوره مسابقات فوتسال برتر مهاجرین غرب ولایت تهران(شهریار) با قهرمانی تیم‌های سفیر در رده سنی بزرگ‌سالان، شاهین سرخ شهریار در رده سنی پیش‌کسوتان و امام رضا(ع) در رده امید به پایان رسید.
به گزارش خبرگزاری افغان رادیو، مراسم اختتامیه این مسابقات روز جمعه(۱۷حوت) در سالن شهدای دینارآباد ولسوالی شهریار ولایت تهران جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
به گفته سید موسی حسینی، رئیس شورای ورزشی مهاجرین غرب تهران(شهریار)، تیم‌های پیش‌کسوتان شاهین سرخ شهریار و نام‌آوران البرز در فینال رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم شاهین سرخ شهریار با نتیجه ۵ بر ۳، قهرمان رده پیش‌کسوتان شد. در این رده، تیم امید باقر شهر مقام سوم را به دست آورد.
هم‌چنان در رده امید، فینال مسابقات بین تیم‌های امید و امام رضا برگزار شد که در پایان، تیم امام رضا(ع) در ضربات پنالتی، با نتیجه ۳ بر ۱ تیم امید را از پیش رو برداشت و قهرمان پنجمین دوره این مسابقات در این رده شد. تیم المهدی نیز مقام سوم مسابقات فوتسال در رده امید را به دست آورد.
موسی حسینی افزود، در فینال بزرگسالان نیز دو تیم سفیر و وحدت مهدی آباد به مصاف هم رفتند که در نهایت این تیم سفیر بود که با در اختیار داشتن سه ملی پوش تیم ملی فوتسال افغانستان، توانست تیم وحدت را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات در رده بزرگسالان شود.
در پایان این مسابقات، مدال‌ها و کاپ‌های قهرمانی به تیم‌های پیروز اهدا شد.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا