ورزشی

پاسخ مسی به هت تریک رونالدو

 

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان افغان رادیو،  بارسا که در بازی رفت برابر لیون به تساوی دست یافته بود، امشب محکوم به پیروزی بود و به بهترین شکل نیز صعود خود را به دور بعد جشن گرفت.
ابتدا دقیقه ۱۸ بازی بود که لیونل مسی از روی نقطه پنالتی و با ضربه زیبایی پاننکای خود موفق به گلزنی شد. پنالتی ای که البته بحث برانگیز بود و کارشناسان داوری اعتقادی به آن نداشتند.
 
 

 

 

 
 
مسی در نیمه دوم و در حالی که بارسا ۲-۱ پیش بود و خطر دریافت گلی دیگر را به شدت حس می کرد، روی یک حرکت تماشایی و جا گذاشتن چند مدافع توانست با ضربه نرم پای راست خود برای دومین بار گلزنی کند. توپ به دست گلر لیون هم برخورد کرد ولی در نهایت وارد دروازه شد.
 
 

 

 
 
این هشتمین گل مسی در این فصل از لیگ قهرمانان بود و به طور مشترک با لواندوفسکی در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. 
این البته پایان کار مسی در بازی نبود و او سپس پاس گل های چهارم و پنجم بارسا را به جرارد پیکه و عثمان دمبله داد تا با هشت گل زده و سه پاس گل، تاثیرگذارترین بازیکن لیگ قهرمانان تا به اینجای کار باشد. پس از او دوسان تادیچ، ستاره آژاکس با شش گل زده و چهار پاس گل قرار دارد.
مسی همچنین با ۲۶ گل زده در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، بیش از هر کسی در این مرحله موفق به گلزنی شده است. به این ترتیب فوق ستاره آرژانتینی با دبل در گل و پاس گل، پاسخ هت تریک شب گذشته رونالدو را داد.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا