ورزشی

تیم ملی فوتبال ساحلی کشور از ادامه رقابت های قهرمانی آسیا محروم شد

تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان در آخرین دیدار خود با نتیجه ۲ صفر بازی را به تیم میزبان (تایلند) واگذارکرد و از ادامه رقابت‌های قهرمانی آسیا کنار رفت.
 
به گزارش خبرگزاری افغان رادیو تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان در اولین بازی خود به مصاف تیم مالیزیا رفت که در وقت اضافه با نتیجۀ ۳ بر ۲ تیم مالیزیا را شکست داد و در بازی دوم از تیم فلسطین با نتیجۀ ۳ بر ۲ شکست خورد.
 
رقابت‌های فوتبال ساحلی آسیا با حضور ۱۶ تیم از ۷ مارچ سال جاری میلادی به میزبانی تایلند برگزار شده بود این رقابت‌ها در ۱۷ مارچ و با اعلام برندۀ این رقابت‌ها به پایان می‌رسد.
 
تیم‌هایی که به مقام اول تا سوم این رقابت‌ها را از آن خود کند به عنوان نمایندگان آسیا به جام جهانی فوتبال ساحلی را پیدا می کنند.
 
رقابت‌های آسیایی فوتبال ساحلی هر دو سال یک بار در یکی از کشورهای آسیایی برگزار می‌شود و افغانستان در گروه خود مقام سوم و در مجموع ۱۳ تیم مقام ششم را به دست آورده است.
 
گفته می‌شود جام جهانی فوتبال ساحلی امسال به میزبانی پاراگوئه برگزار می‌شود و ۳ تیم از کشورهای آسیایی نیز در آن شرکت می‌کنند.
 
تیم فوتبال ساحلی کشورمان که برای چند ماه زیر نظر مربی ایرانی تمرین می‌کرد با وجود یک پیروزی، نتوانست به رقابت‌های بین‌المللی امسال راه یابد.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا