ورزشی

تیم‌های سوریه و فلسطین در دیداری جذاب و نفسگیر به تساوی بدون گل رسیدند

در ادامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا در گروه B ، تیم‌های ملی سوریه و فلسطین از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم الشارجه به مصاف هم رفتند که روشن ایرماتوف ازبک قضاوت این بازی را برعهده داشت.
 
به گزارش آوا به نقل از ورزش ۳، سوری‌ها بازی را بهتر از حریف خود آغاز کردند و حملات پُر دامنه‌ای داشتند ولی هیچ یک از توپ‌های آنها تبدیل به گل نشد و ایستادگی بازیکنان فلسطین اجازه نداد عمر خربین و عمر السومه موفق به گلزنی شوند.

در نیمه دوم نیز با وجود برتری مطلق تیم سوریه و ضد حملاتی که فلسطین در برنامه داشت، دو تیم بدون گل به کارشان ادامه می‌دادند تا اینکه محمد صالح به دلیل دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۶۸ از زمین اخراج شد.

با وجود اینکه تیم فلسطین بیش از ۲۰ دقیقه بازی را با ۱۰ بازیکن دنبال می‌کرد، اما سوری‌ها موفق نشدند به گل برسند و هرچه زدند به در بسته خورد تا در نهایت جدال این دو تیم بدون گل به پایان برسد و هر دو تیم در نخستین بازی جام ملت‌های ۲۰۱۹ به یک امتیاز رضایت دهند.
 
ابراهیم عالمه، احمد الصالح، موید العجمان، جهاد باعور، اسامه اومری(۴۱- یوسف کلفا)، تامر حاج محمد(۸۱- احمد الاشقر)، عبدالملک عنیزان، محمد زاهر میدانی(۷۳- محمد عثمان)، فهد الیوسف، عمر السومه و عمر خربین، با نظر برند اشتانگ در بازی امشب برابر فلسطین به میدان رفتند که هیچ یک از آنها موفق به گلزنی نشدند.
 
رامی حماده، محمد صالح، مصعب البطاط، جاناتان زوریلا(۷۶- شادی شعبان)، تامر صیام، سامح مراعبه، یاسر اسلامی(۸۲- محمود وادی)، عبدالله جابر، عبداللطیف البهداری، پابلو براوو(۶۴- الکسیس نورامبوئنا)، محمد درویش نیز بازیکنانی بودند که با نظر نورالدین ولد علی برای فلسطین مقابل سوریه بازی کردند.

به غیر از محمد صالح که با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شد، تامر حاج محمد(۷۶) و احمد الاشقر(۲+۹۰) از سوریه و جاناتان زوریلا(۵) و مصعب البطاط(۵۹) از فلسطین بازیکنان اخطاری این مسابقه بودند.
 
تساوی سوریه و فلسطین، موجب شد تا این دو تیم با یک امتیاز بالاتر از تیم استرالیا قعرنشین در رده‌های دوم و سوم قرار بگیرند و تیم ملی اردن با ۳ امتیاز صدرنشین گروه B باقی ماند.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا