ورزشی

گزارش تصویری/ پایان هفتمین دوره مسابقات هیأت فوتبال مهاجرین زمزم تهران و قهرمانی تیم‌های امید باختر و آرمان

هفتمین دوره مسابقات هیأت فوتبال مهاجرین زمزم در ولایت تهران بعد از ظهر روز گذشته(۳۰ قوس)، با معرفی تیم‌ها و چهره‌های برتر به کار خود پایان داد.
 
به گزارش خبرگزاری افغان رادیو، هیأت فوتبال مهاجرین زمزم در این دور از مسابقات خود، اولین دوره لیگ برتر و لیگ دسته یک را برگزار کرده بود که ۳۰ قوس به طول انجامید.
 
حبیب حسینی، مسئول برگزاری مسابقات هیأت فوتبال مهاجرین زمزم به خبرنگار آوا گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۲۰ تیم در لیگ برتر و ۹ تیم در لیگ یک در دو ورزشگاه شهید باکری و مجموعه ورزشی بدر تهران برگزار گردید که در پایان، تیم امید باختر عنوان قهرمانی لیگ یک این مسابقات و مجوز حضور در لیگ برتر مهاجرین زمزم را پیدا کرد و تیم‌های امید شهید مشتاق و سرخ‌پو شان هرات دوم و سوم شدند.
 
به گفته وی، تیم امید شهید مشتاق نیز به طور مستقیم جواز حضور در لیگ برتر فوتبال مهاجرین زمزم را کسب کرد، اما تیم سرخ‌پوشان هرات در دیدار پلی آف، در دو بازی رفت و برگشت با غلبه بر تیم آینده‌سازان، به لیگ برتر صعود کرد.
 
آقای حسینی در عین حال افزود: در مسابقات لیگ برتر مهاجرین زمزم، تیم آرمان با اقتدار به عنوانی قهرمان این دوره از رقابت‌ها رسید و تیم‌های پیام افغان و شهید مشتاق به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا