ورزشی

گزارش تصویری/ اردوی تمرینی دعوت‌شدگان به تیم ملی فوتبال ساحلی در کابل

میثم آشتیانی، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان از شروع مرحله دوم تمرین بازیکنان دعوت شده به اردوی تمرینی این تیم خبر می‌دهد.
 
آقای آشتیانی به خبرنگار آوا گفت که در مرحله اول اردوی تمرینی، ۲۷ بازیکن دعوت شده بودند که در مرحله دوم، تعدادی حذف شدند و الان ۱۸ نفر حضور دارند که با اضافه شدن دو بازیکن دعوت‌شده از مهاجرین ایران، تعداد بازیکنان آن‌ها در اردوی تمرینی به ۲۰ نفر می‌رسد.
 
به گفته وی، در نهایت، پس از کمپ اول تمرینی دعوت‌شدگان به تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان، تعداد بازیکنان نهایی این تیم به ۱۲ ورزشکار خواهد رسید.
 
علی جبیر، کاووش حیدری، شهاب مصدق، نوید افغان، محمود آزاد، سمیع محمدی، ایمل افغان، جمیل نصیری، زین‌الدین شریفی، رامز فاروق، عبدالله عبدالی، نادر نادری، حمید گلزار، امید همایونی، رئوف قادری، مرتضی جعفری، کیومرث احمدی، فهیم حیدری و تمیم حیدری هم‌اکنون در اردوی تمرینی تیم ملی فوتبال ساحلی در کابل حضور دارند.
 
این در حالی است که محمدحسن احمدی و سعید سیاسی از مهاجرین افغانستان در ایران هنوز نتوانسته‌اند به دلیل مشکلات داخلی در فدراسیون فوتبال، خود را به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی برسانند.
 
رئیس کمیته ساحلی فدراسیون فوتبال کشور، علی آقازاده، سرمربی آن، میثم آشتیانی و مربی تیم، احسان شیرزاد می‌باشند.
 
قرار است مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹(۷ الی ۱۷ مارچ برابر ۱۶ الی ۲۶ حوت ۱۳۹۷) در شهر پاتایای تایلند برگزار شود و افغانستان در گروه اول این مسابقات، با کشورهای تایلند، مالزی و فلسطین قرار دارد.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا