ورزشی

پایان مسابقات قهرمانی فوتسال مهاجرین در شهر پاکدشت تهران/ تقدیر از بازیکنان تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتسال

جام همبستگی ملی، یازدهمین دور مسابقات قهرمانی فوتسال شورای ورزشی مهاجرین پاکدشت ولایت تهران جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۷ که با شرکت ۷۷ تیم در رده‌های مختلف سنی برگزار شده بود، روز جمعه(۲۳ قوس) با مشخص شدن تیم‌های قهرمان به کار خود پایان داد.
 
به گزارش خبرگزاری افغان رادیو، این مسابقات با مجوز رسمی اداره کل اموراتباع و مهاجرین خارجی ولایت تهران، زیر نظر شورای عالی ورزش مهاجرین و با همکاری اداره ورزش و جوانان، فرمانداری، اداره کل اموراتباع، نیروی انتظامی، شورای اسلامی شهر و خانه کارگر شهر پاکدشت برگزار شده است.
 
مراسم اختتامیه این دور از مسابقات فوتسال مهاجرین، با سخنان خان‌علی هدایت، ریس شورای عالی ورزشی مهاجرین، ریاست شورای شهر پاکدشت و تعدادی از بزرگان، پیش‌کسوتان و نمایندگان فدراسیون فوتبال افغانستان در ایران و هم‌چنین اهدای کاپ‌ها و جوایز تیم‌ها و بازیکنان برتر به پایان رسید.
 
در این مراسم از اعضای تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان که به تازگی از بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا بازگشته‌اند نیز با اهدای لوح و هدایایی، تقدیر به عمل آمد.
 
به گفته خان‌علی هدایت، رییس شورای عالی ورزش مهاجرین، در این دور از مسابقات ۷۷ تیم در ۵ رده سنی نونهالان(۱۲ تیم)، نوجوانان(۱۲ تیم)، جوانان(۹ تیم)، پیش‌کسوتان(۱۲ تیم) و بزرگ‌سالان(۳۲ تیم) از اواسط ماه سرطان سال جاری آغاز و در مدت نزدیک به ۶ ماه با یک‌دیگر به رقابت پرداختند.
 
و اما نتیجه این رقابت‌ها به شرح زیر می‌باشد:
ـ رده نونهالان؛ تیم پویا قهرمان، تیم پوما نایب قهرمان و موعد، مقام سوم را به دست آورد.
ـ رده نوجوانان؛ کمیل قهرمان، پارس فولاد نایب قهرمان و توحید خاورشهر، مقام سوم را کسب کرد.
ـ رده جوانان؛ کمیل قهرمان، وحدت یگانه نایب قهرمان و پویا مقام سوم را به دست آورد.
ـ رده پیش‌کسوتان؛ تیم شهید قنبری قهرمان، نوآوران نایب قهرمان و شهید مزاری مقام سوم را به دست آورد.
ـ در رده بزرگسالان؛ پارس فولاد مقام قهرمانی، وحدت یگانه مقام نایب قهرمانی و شهید مزاری مقام سوم را به دست آورد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا