رویدادهای داخلی

صالح و نبیل از یک سوءقصد جان سالم بردند

به اساس گزارشها، شب گذشته (چهارشنبه شب) رحمت الله نبیل و امرالله صالح،‌ روسای پیشین امنیت ملی، از یک سوءقصد جان سالم بردند.

چندین تن از مهاجمین مسلح درحالی بالای محل سکونت امرالله صالح در تایمنی کابل حمله کردند که رحمت الله نبیل نیز در آن شب مهمان آقای صالح بود. مقامهای امنیتی با تایید این خبر گفتند که این رویداد تلفات در پی نداشته است.

امرالله صالح در یک پیام فیسبکی از صحت خود و آقای نبیل اطمینان داده است.

آقای صالح همچنان درین پیام از اقدام سریع نیروهای امنیتی افغان ستایش نموده چنین نگاشته است:‌ «امشب دوست و برادر گرامی ام انجنیر رحمت الله نبیل مهمان من بودند که تروریستان خواستند حادثه ایجاد نمایند. ناکام شدند. ما هر دو سلامت و یکپارچه ایم. من از واکنش نیروی های امنیتی کشور بخصوص ریاست عمومی امنیت ملی و وزارت محترم داخله مدیونم. انها به اسرع وقت ساحه را زیر کنترول در آوردند و متباقی کار تصفیه و پیگرد را انجام دادند .قبلن برای من و انجنیر صاحب نبیل اطلاعات کلی و خاص در ارتباط به تهدید رسیده بود و اماده گی برای دفاع داشتیم. تنها از دید زمانی کمی غافلگیر شدیم. ما بحث های خویش را در ارتباط به وضعیت کشور و اینکه چگونه مصدر خدمت به میهن و مردم ما شویم ادامه دادیم. از همسوویی هم مینهان قدر شناسم سپاس می نمایم.»

آقای صالح و نبیل هردو از منتقدین جدی حکومت وحدت ملی بحساب میایند.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا