ورزشی

ریوالدو: یک حادثه باعث شد به خدا ایمان بیاورم

به گزارش خبرگزاری افغان رادیو به نقل از “ورزش سه”، ریوالدو سال ۱۹۹۷ از دپورتیوو به بارسلونا پیوست و ۵ سال خاطره انگیز را در این باشگاه پشت سر گذاشت. او پس از یک انتقال ناموفق به میلان، تقریبا از سطح اول فوتبال اروپا فاصله گرفت. ریوالدو به گفته خودش تا سال ۲۰۰۴ اعتقادی به خدا نداشت اما یک اتفاق جالب باعث تغییر عقیده او شد.
 
 او به نشریه کلارین گفت:« سال ۲۰۰۴ از کروزیرو جدا شده بودم و بدون تیم بودم. صدایی را مرتب می شنیدم که می گفت در تصادف کشته خواهی شد. ابتدا آن را چندان جدی نگرفتم و حتی از روی لجبازی بیشتر از همیشه با ماشین رانندگی می کردم. مثلا به همسرم می گفتم امروز به فلان شهر خواهیم رفت و هیچ توضیحی برای علت پیشنهادم نداشتم.
 
صدا مرتب تکرار می شد تا اینکه یک روز تصمیم گرفتم تنها به موجی میریم(منطقه ای در سائوپائولو) بروم. در تمام طول مسیر آن صدا را می شنیدم. بر شدت صدا افزوده می شد و کار به جایی رسید که مجبور شدم با سرعت پایین رانندگی کنم و تا حد ممکن از کامیون ها فاصله بگیرم. پدرم را در حادثه رانندگی از دست داده بودم و می ترسیدم همان بالا بر سر خودم بیایم. هر طور بود به خانه رسیدم و در آسانسور بغضم ترکید و با صدای بلند گریه کردم. آنجا بود که به وجود خدا ایمان آوردم و دیگر هرگز آن صدا را نشنیدم.»
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا