ورزشی

تردیدهای بایرن مونیخ برای جذب دیبالا

به گزارش خبرگزاریافغان رادیو،روزنامه‌ی آلمانی بیلد اخیراً با انتشار چند مطلب از تلاش گسترده‌ی بایرن مونیخ برای جذب پائولو دیبالا ستاره‌ی آرجنتاینی یوونتوس خبر داده بود ولی دیبالا در روزهای گذشته در مصاحبه با خبرنگاران گفت از حضور در یوونتوس راضی است و به این ترتیب شایعات درباره‌ی ترک کردن این باشگاه ایتالیایی را تکذیب کرد.
 
به گزارش روزنامه‌ی بیلد، ماجرا از آنجا آغاز شد که کارل هاینتس رومنیگه نایب‌رئیس بایرن مونیخ در سال ۲۰۱۷ گفت دیبالا یکی از بازیکنانی است که او خیلی دوست دارد شاهد حضورش در بایرن باشد. اما قرارداد دیبالا با یوونتوس تا سال ۲۰۲۲ اعتبار دارد و بیلد معتقد است به همین خاطر بایرن برای به خدمت گرفتن او خود را برای پرداخت مبلغ بسیار زیاد، چیزی در حدود ۱۰۰ میلیون یورو، آماده کند. اما این از سوی دیگر با سیاست‌های محافظه‌کارانه‌ی بایرن مونیخ در نقل و انتقالات مغایرت دارد.
 
اما بنا به گزارش بیلد، دیبالا در فصل جاری نسبت به فصل‌های قبل دقایق کمتری برای یوونتوس بازی می‌کند و علت این بدون شک چیزی نیست جز از راه رسیدن کریستیانو رونالدو ابرستاره‌ی سابق رئال مادرید. با اینحال دیبالا در فصل جاری هم ارزش بالای خود را برای یوونتوس ثابت کرده و در ۱۴ بازی‌ای که تا کنون در رقابتهای مختلف برای یوونتوس به میدان رفته ۶ گل به ثمر رسانده و ۱ پاس گل داده است. اما بیلد می‌گوید دیبالا از این ۱۴ بازی تنها در ۷ بازی از ابتدا به میدان رفته و کل ۹۰ دقیقه را در زمین حضور داشته و این بدون شک چیزی نیست که دیبالا از آن راضی باشد.
 
بیلد در ادامه‌ی گزارش خود می‌نویسد عامل اصلی تلاش بایرن برای جذب دیبالا این است که مسئولین بایرن فرض را بر این می‌گذارند که رابرت لواندوفسکی قصد دارد این باشگاه آلمانی را ترک کند. با وجود اینکه لواندوفسکی این شایعات را رد کرده ولی بایرن برای محکم‌کاری همچنان به دنبال جذب دیبالا خواهد بود. از سوی دیگر اما یوونتوس که با سرمایه‌گذاری کلان قصد دارد با غولهای بزرگی مثل رئال مادرید رقابت کند مایل نیست یکی از ستاره‌های مهم خود را از دست بدهد. باید صبر کرد و دید در نهایت چه تقدیری در انتظار این ستاره‌ی آرژانتینی خواهد بود.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا