ورزشی

سلتاویگو ۲ – ۴ رئال مادرید؛ ادامه روند پیروزی‌های سولاری

در شب شکست بارسلونا مقابل رئال بتیس، تیم های سلتاویگو و رئال مادرید از هفته دوازدهم لالیگا در ساعت ۲۳:۱۵  شب گذشته به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲-۴ به سود رئال تمام شد. رئال با این نتیجه ۲۰ امتیازی شد و در فاصله ۴ امتیازی با صدر در رده ششم لالیگا قرار گرفت. 
 
رئال در حالی که مجبور شد کاسمیرو را به دلیل مصدومیت با سبایوس عوض کند در دقیقه ۲۳ روی پاس پشت مدافعین مودریچ و توسط بنزما به گل رسید. هر دو تیم در ادامه موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما از آن ها استفاده نکردند تا نیمه اول با همان یک گل تمام شود. 

بنزما در دقیقه ۵۰ تا زدن گل دوم خودش رفت اما ضربه اش به تیر دروازه خورد. رئال در دقیقه ۵۶ روی حرکت زیبای بنزما به گل دوم خودش دست یافت. مهاجم فرانسوی دفاع حریف را بهم ریخت و ضربه اش پس از برخورد با تیر به اشتباه توسط مدافع سلتاویگو وارد دروازه شد. 

تیم میزبان در دقیقه ۶۱ روی یک کار تیمی زیبا موفق شد توسط هوگو مالو به گل برسد. رئال در دقیقه ۸۱ به دلیل خطای بازیکن حریف روی اودریوزابلا صاحب پنالتی شد که راموس ان را به گل تبدیل کرد. کابرال که دروازه تیم خودی را در این بازی باز کرد در دقیقه ۸۷ به خاطر خطا روی راموس دو کارته شد. این پایان کار نبود و دنی سبایوس در دقیقه ۹۱ با یک شوت تماشایی توانست اختلاف را به ۳ گل برساند. توپ در ثانیه های پایانی به مهاجم سلتا در داخل محوطه رسید و ضربه این بازیکن پس از برخورد با بازیکن رئال تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد تا بازی با نتیجه ۲-۴ تمام شود. 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا