ورزشی

دور جدید مسابقات فوتبال برتر مهاجرین تهران به مرحله یک چهارم نهایی رسید

دور جدید مسابقات فوتبال مهاجرین ولایت تهران ایران ـ جام صداقت با حضور ۱۶ تیم، به مرحله یک چهارم نهایی و تک حذفی رسیده است.
 
به گزارش خبرگزاری افغان رادیو، نجیب‌الله اکبری، مسئول برگزاری این مسابقات و رییس اجرایی هیأت فوتبال مهاجرین ولایت تهران به خبرنگار آوا می‌گوید که ۸ تیم برتر مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام صداقت در مرحله تک حذفی، روز جمعه ۱۸ عقرب، به مصاف یک‌دیگر می‌روند.
 
بر این اساس، روز جمعه آینده، شاهین پروان در برابر شهید مصباح، اتحاد جنوب در برابر باختر، امید اتحاد جنوب در برابر مهاجرین لواسان و پیام جوان در برابر شاهین سرخ شهریار به میدان خواهند رفت.
 
در گروه اول این مسابقات، تیم‌های اتحاد جنوب، شاهین سرخ، شهید مصباح، مهاجرین لواسان، شهید سید میثم، ای.اف.جی سالار، امید بامیان و وحدت اوبه حضور داشتند که ۴ تیم اول به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.
 
هم‌چنین در گروه دوم مسابقات جام صداقت، تیم‌های امید اتحاد جنوب، شاهین پروان، پیام جوان، باختر، شهید طاهری، امید ثارالله، انصار هرات و خورشید لتی حضور داشتند که از این گروه نیز ۴ تیم نخست به مرحله تک حذفی راه یافتند.
 
به گفته مسئولین هیأت فوتبال مهاجرین ولایت تهران، این دوره از مسابقات فوتبال برتر مهاجرین زیر نظر سفارت افغانستان و با مجوز رسمی از اداره کل اموراتباع و استانداری تهران برگزار می‌شود.
 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا