Uncategorized @fa

حسن روحانی: امریکا را به زانو درخواهم آورد

حسن روحانی: امریکا را به زانو درخواهم آورد حسن روحانی، می‌گوید که دولت ایران اکنون در خط نخست پیکار با امریکا قرار دارد و این پیکار، ادامه خواهد یافت.

آقای روحانی که روز گذشته در نشست هم‌اندیشی مدیران اجرایی ایران سخن می‌زد، بر حفظ وحدت در ایران تأکید کرد: «راه دیگر این است که در برابر آمریکا تسلیم نمی‌شویم، عزت تاریخی و ملی‌مان را حفظ می‌کنیم و در این مبارزه اراده‌ها امریکا را به زانو درمی‌آوریم و ملت ایران مثل همیشه تاریخ سربلند خواهد بود و زورگویان و قلدرمآبانه خواهند فهمید که راه غلط و اشتباهی را انتخاب کردند»

حسن روحانی، می‌گوید که دولت ایران اکنون در خط نخست پیکار با امریکا قرار دارد.

او تاکید می‌وززد که هیچ گاه از مقامش کنار نخواهد رفت و بر پیکارهای‌اش با امریکا ادامه خواهد داد.

پیش از این، برخی از چهره‌های سیاسی ایران خواستار کناره گیری آقای روحانی از ریاست جمهوری ایران شده بودند.

در چند روز گذشته مردم ایران، از بهر رکود اقتصادی این کشور، دست به تظاهرات گسترده زده اند و خواستار کناره گیری رییس جمهور شدند.

روحانی اما تأکید می ورزد که ایران به پیکارهای در برابر امریکا ادامه می‌دهد و حکومت فعلی هیج گاهی کنار نخواهد رفت: «همۀ ما در کنار هم در آخرین روز دولت دوازدهم به عهدمان وفا می‌کنیم ما به مردم وعده دادیم و امانتدار مردم هستیم و من تا پای جان و آبرو و حیثیت با افتخار می‌ایستم. هیچ ترس و هراسی هم نداریم اما شرط این کار این است که اول ما دولتی‌ها فشار را تحمل کنیم.اگر می‌خواهم بگوییم روز فشار و سختی است اما برای دیگران، حتماً ما شکست می‌خوریم و حتماً ما باید اول فشار را تحمل کنیم.»

حسن روحانی، بار دیگر از بیرون شدن امریکا از توافقنامه هسته یی با ایران انتقاد می‌کند و می‌گوید که این کشور بر تمام مسلمانان جهان ظلم می کند.

این در حالی است که اکنون اقتصاد ایران در وضع نامناسبی قرار دارد و پیش از این شهروندان این کشور در بسیاری از شهرهای ایران دست به اعتراض های ضد حکومتی زده اند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا