ورزشی

استانکزی: تیم با روحیۀ بالا در برابر هند بازی خواهد کرد

استانکزی: تیم با روحیۀ بالا در برابر هند بازی خواهد کرد کاپیتان تیم ملی کرکت کشور، پس‌از پیروزی اخیرش در برابر بنگلادش گفت روحیۀ‌شان بالا است

بربنیاد گزارش هندیا تایمز، اصغر استانکزی، کاپیتان تیم ملی کرکت افغانستان، پس‌از شکست‌دادن بنگلادش با نیتجۀ ۰-۳ در بازی «سریس» ۲۰آوره، گفته‌است که تیم‌اش با روحیۀ بالا در برابر تیم ملی هند در بازی «تست»، قرار خواهد گرفت.

افغانستان نخستین بازی پنج‌روز یا «تست» اش را چهار روز بعد در برابر تیم ملی هند انجام خواهد داد و استانکزی به این باور است که تیم‌اش پس‌از شکست‌های پی‌درپی بنگلادش، با روحیۀ بالا در برابر هند بازی خواهد کرد.

او، در این باره گفت: «آماده‌گی فوق‌العادۀ در برابر بازی تست برای هند، گرفته شده‌است. روحیه بسیار بالا است و در سال‌های اخیر ما بازی‌هایی انجام داده‌ایم. ما می‌خواهیم که این دست‌آورد را برای افغانستان به‌دست آوریم و شما می‌بینید که توپ‌زنان و توپ‌اندازان از آماده‌گی خوبی برخوردار استند.»

به‌باور استانکزی، قرارداشتن تیم‌اش در وضع خوب، می‌تواند یکی‌از نگرانی‌ها برای تیم هند باشد و بازی در برابر بنگلادش یکی‌از آماده‌گی‌های خوبی برای بازی در برابر هند است.

راشدخان، ستارۀ توپ‌انداز افغانستان که نقش خوبی را در برد پی‌درپی در برابر بنگلادش داشت، یکی‌از مهرهای کلیدی تیم ملی کرکت کشور در بازی در برابر هند خواهد بود.

آقای استانکزی هم‌چنان دربارۀ آماده‌گی خود در این بازی، گفت: «تناسب اندام نقش مهمی دارد. اگر آماده باشید، می‌توانید در تمامی بخش‌ها خوب بدرخشید. این مهم نیست که در کدام لیگ بازی می‌کنید یا در تیم ملی. من می‌خواهم که لذت ببرم.»

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن