صفحه نخست / اخبار / جهان / تیم فوتبال ساحلی افغانستان برای اشتراک در یک تورنمنت بین المللی رهسپار تایلند شد
-

تیم فوتبال ساحلی افغانستان برای اشتراک در یک تورنمنت بین المللی رهسپار تایلند شد

ادارۀ فدراسیون فوتبال افغانستان خبر می‌دهد که تیم ملی فوتبال ساحلی کشور برای حضور در تورنمنت بین‌المللی تایکند، رهسپار آن کشور شد.

دفتر مطبوعاتی فدراسیون فوتبال افغانستان با نشر خبرنامه‌یی می‌گوید که تورنمنت بین‌المللی تایلند به تاریخ ۲۷ سپتمبر برگزار و تا ۲۹ همان ماه جریان خواهد داشت.

به اساس اطلاعات فدراسیون فوتبال کشور، در این تورنمنت بر علاوه کشور میزبان، افغانستان، انگلستان و مالیزیا حضور خواهند داشت.

منبع می‌گوید که ملی پوشان ساحلی کشور، در نخسین بازی خود به روز پنج‌شنبه به مصاف انگلستان و به دنبال آن به روز جمعه، در برابر مالیزیا بازی خواهند کرد.

گفتنی‌ست که ملی‌پوشان کشور قرارست اخرین بازی‌اش را در هفتم ماۀ میزان، در برابر تایلند، کشور میزبان انجام دهند.

شهاب شاه علوی و محمد نوید افغان دروازه‌بان؛ زین‌الدین شریفی، نادرنادری، مرتضی رضایی، حضرت گل باران، مرتضی جعفری و عبدالله ابدالی، دفاع؛ عبدال‌رووف قادری، سمیع الله محمدی، محمود آزاد و رامز، حمله؛ ازجمله ورزش‌کارانی اند که به تیم ملی ساحلی کشور دعوت شده‌اند.

مشاهده مطالب دیگر

-

امریکا: خلیل زاد زمینۀ مذاکرات صلح افغانستان با طالبان را مهیا می سازد

ایالات متحده امریکا اظهار خوشنودی می‌کند که مذاکرات صلح افغانستان با گروه طالبان به هم‌یاری زلمی خلیل‌زاد، مشاور وزارت امور خارجۀ آن کشور در امور افغانستان، موفق گردد. مایک پامپیو، وزیر امور خارجۀ امریکا با صدور پیامی به کارمندان آن وزارت گفته‌است که آقای خلیل‌زاد تلاش‌های واشنگتن را به‌خاطر حمایت از مذاکرات صلح حکومت افغانستان…