صفحه نخست / اخبار / جهان / تیم فوتبال ساحلی افغانستان برای اشتراک در یک تورنمنت بین المللی رهسپار تایلند شد
-

تیم فوتبال ساحلی افغانستان برای اشتراک در یک تورنمنت بین المللی رهسپار تایلند شد

ادارۀ فدراسیون فوتبال افغانستان خبر می‌دهد که تیم ملی فوتبال ساحلی کشور برای حضور در تورنمنت بین‌المللی تایکند، رهسپار آن کشور شد.

دفتر مطبوعاتی فدراسیون فوتبال افغانستان با نشر خبرنامه‌یی می‌گوید که تورنمنت بین‌المللی تایلند به تاریخ ۲۷ سپتمبر برگزار و تا ۲۹ همان ماه جریان خواهد داشت.

به اساس اطلاعات فدراسیون فوتبال کشور، در این تورنمنت بر علاوه کشور میزبان، افغانستان، انگلستان و مالیزیا حضور خواهند داشت.

منبع می‌گوید که ملی پوشان ساحلی کشور، در نخسین بازی خود به روز پنج‌شنبه به مصاف انگلستان و به دنبال آن به روز جمعه، در برابر مالیزیا بازی خواهند کرد.

گفتنی‌ست که ملی‌پوشان کشور قرارست اخرین بازی‌اش را در هفتم ماۀ میزان، در برابر تایلند، کشور میزبان انجام دهند.

شهاب شاه علوی و محمد نوید افغان دروازه‌بان؛ زین‌الدین شریفی، نادرنادری، مرتضی رضایی، حضرت گل باران، مرتضی جعفری و عبدالله ابدالی، دفاع؛ عبدال‌رووف قادری، سمیع الله محمدی، محمود آزاد و رامز، حمله؛ ازجمله ورزش‌کارانی اند که به تیم ملی ساحلی کشور دعوت شده‌اند.

مشاهده مطالب دیگر

-

رییس جمهور فرانسه والاترین مدال افتخار کشورش را به شهزاده کریم آقاخان داد

امانویل مکرون، رییس جمهور فرانسه در مراسمی، والاترین مدال افتخار کشورش را به شهزداده کریم آقاخان، چهل‌ونهمین امام اسماعیلیان جهان اعطا کرد. مراسم اعطای مدال افتخار فرانسه برای شهزداده کریم آقاخان در ارگ ریاست جمهوری آن کشور برگزار گردیده بود و در آن، آقای مکرون از کارکردهای آقاخان در جهان به خوبی یادکرد. این مدال…