صفحه نخست / اخبار / افغانستان / تجاوزجنسی به یک دختر خردسال افغان در اصفهان ایران

تجاوزجنسی به یک دختر خردسال افغان در اصفهان ایران

خبرگزاری افغان رادیو: مسئولین در کشور ایران، حادثه تجاوز به یک دختر پنج ساله افغان را در خمینی‌شهر اصفهان تایید کرده‌اند.

رسانه‌های ایران به نقل از مسئولین اورژانس اجتماعی ایران گزارش داده‌‌اند که این دختر افغان هفته گذشته و درحالی که مشغول بازی در مقابل خانه‌اش بوده، توسط سه مرد ربوده شده و پس از تجاوز گروهی، بدن نیمه‌جانش در یک خرابه پیدا شده است.

گفته می‌شود که بهاره به کمک مردم محل به شفاخانه منتقل شده و درحال حاضر نیز از آنجا مرخص شده است.

با این حال هواگل ابراهیمی، مادر بهاره به بی بی سی گفته است که دخترش روز چهارشنبه (۹جوزا) حوالی ساعت ۱۰ صبح از سوی یک مرد ربوده و سپس به وی تجاوز شده است.

او افزوده است که پولیس اصفهان تاکید دارد که فرد متجاوز افغان بوده ولی دخترش و شاهدان معتقدند که او ایرانی بوده است.

وی گفته است که پولیس ایران از او درخواست کرده که با رسانه‌ها صحبت نکند.

مادر بهاره همچنان گفته است که وضعیت روحی تمامی اعضای خانواده آن‌ها وخیم است و در وحشت کامل بسر می‌برند.

مسعود فریادی مسئول رسیدگی به امور حوادث سفارت افغانستان در تهران نیز گفته است که این حادثه تحت بررسی پولیس ایران و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل قرار دارد.

این نخستین رویداد تجاوز به دختران خردسال افغان در ایران نیست بلکه پیش از این نیز خبر تجاوز به یک دختر خردسال افغان در شهر مشهد ایران نیز خبرساز شده بود

مشاهده مطالب دیگر

-

جوان‌گرایی با چاشنی قومی، قُمار غنی برای انتخابات پیش‌رو

خبرگزاری رصد: با نزدیک‌شدن به میعاد انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان، شواهد گواه برآن است که محمداشرف‌غنی بار دیگر سعی دارد تا با یک استراتژی جدید در این انتخابات گام بگذارد. آقای غنی سعی دارد تا با نگاهی جوان‌گرایانه ولی همراه با گرایش قومی، کهنه‌کاران سیاسی را در این چالش از خود دور کند. با این حرکت…